wróć do listy
19.02.2020

I LOVE KABARET – PREMIERA 29 LUTEGO W ZOOM TV.

Już w sobotę, 29 lutego, Zoom TV zaprezentuje kolejną odsłonę swojego show rozrywkowego I love kabaret. W programie wystąpi aż 25 różnych wykonawców i grup artystycznych – najwięcej w historii tego typu produkcji w Polsce. Tym razem widzowie zobaczą nie tylko najlepsze polskie kabarety, alei czołowych polskich aktorów – Cezarego Pazurę i Andrzeja Grabowskiego – którzy zaprezentują własne monologi. Reżyserką I love kabaret jest niekwestionowana królowa tej formy rozrywki – Beata Harasimowicz.

Druga odsłona I love kabaret
W drugiej odsłonie I love kabaret swoje skecze i zabawne monologi zaprezentują m.in.: jeden z najpopularniejszych polskich aktorów Cezary Pazura; wspaniały aktor Andrzej Grabowski, który za sprawą wybitnego talentu komediowego stał się również cenionym artystą kabaretowym; najlepszy polski mim Ireneusz Krosny; poznański kabaret Czołówka Piekła – laureat Grand Prix PAKI w 2019 roku; składający się z zawodowych aktorów kabaret literacki Kabaret na Koniec Świata; grupa performerów Fair Play Crew, która zaprezentuje swój nowy materiał Kiedyś to było; żywa legenda sceny Kabaret pod Wyrwigroszem, który w tym roku obchodzi 25-lecie istnienia; niepodrabialny Grzegorz Halama, który tym razem wyśmieje własne słabości i zaserwuje widzom monologi o miłości do cukru, nadwadze i wstydliwym paleniu papierosów; zwycięzca PAKI i najzdolniejszy kabaret młodego pokolenia Kabaret Chyba czy przedstawiciel Zielonogórskiego Zagłębia Kabaretowego Kabaret Ciach. Absolutną nowością i kabaretowym eksperymentem będą wspólne skecze znanych kabareciarzy, którzy na co dzień występują solo lub w innych zespołach – i tak Michał Wójcik z Kabaretu Ani Mru-Mru połączy swoje siły ze stand-uperem Bartoszem Gajdą oraz znaną artystką kabaretową Ewą Błachnio.

Prowadzący I love kabaret
I love kabaret poprowadzą Agnieszka Marylka Litwin i Przemek Sasza Żejmo z kabaretu Jurki, którzy ponownie wcielą się w postaci Lucyny i Mirka – starego, dobrego małżeństwo z 25-letnim stażem. Tym razem Lucynę i Mirka pochłoną rozmowy w kuchni o gotowaniu, które co chwilę będą schodziły na temat ich ulubionych kabaretów.

Kiedy oglądać?

Premiera w Zoom TV: sobota, 29 lutego / 22:20

Emisja premierowych odcinków: każda sobota / ok. 22:00

 

Zobacz również

Już jesienią wyemitujemy w Zoom TV trzecią serię wyjątkowego show randkowego Magia nagości. Polska.
22.06.22r.
Już jesienią wyemitujemy w Zoom TV trzecią serię wyjątkowego show randkowego Magia nagości. Polska.

Znowu przetestujemy polską widownię od dołu do góry, przekonamy się o potędze ...

więcej
KIM SĄ UCZESTNICY POLSKIEJ EDYCJI POWER OF LOVE? WŚRÓD NICH OSOBY Z LOVE ISLAND I YOU CAN DANCE!
31.03.22r.
KIM SĄ UCZESTNICY POLSKIEJ EDYCJI POWER OF LOVE? WŚRÓD NICH OSOBY Z LOVE ISLAND I YOU CAN DANCE!

Na ten moment czekają wszyscy fani programów randkowych. Oto 6 z 18 singli, którzy zawalczą ...

więcej
ZOOM TV UCHYLA DRZWI DO STUDIA  POWER OF LOVE. POLSKA
23.03.22r.
ZOOM TV UCHYLA DRZWI DO STUDIA POWER OF LOVE. POLSKA

Basen z podgrzewaną wodą, romantyczna przestrzeń z paleniskiem, uliczka nawiązująca do słynnego ...

więcej
Rusza casting do Magii nagości. Polska 3
18.03.22r.
Rusza casting do Magii nagości. Polska 3

Zgłoś się do kolejnej edycji randkowego show Po wielkim sukcesie dwóch pierwszych edycji ...

więcej

inne kanały