„Power of Love. Polska” to nowatorski reality show. Prawdziwa karuzela emocji – ekscytacja, radość, namiętność, pasja, ale też zawiedzione oczekiwania, smutek i zazdrość. W programie bierze udział osiemnaście nieznajomych sobie osób. Mają różne pasje, charaktery i często odmienne wartości, ale łączy ich jedno – wszyscy pragną znaleźć miłość. Codziennie, przez osiem godzin, w specjalnie zaaranżowanym studiu w Stambule, kobiety i mężczyźni spędzają czas w oddzielnych przestrzeniach, a kontaktują się ze sobą za pośrednictwem ekranu. Kamery na bieżąco śledzą każdy ich ruch. Gry i zabawy pomagają im lepiej się poznać i być może w sobie zakochać. Poza studiem kandydatki i kandydaci mogą spotykać się wyłącznie na zaaranżowanych randkach, które są nagrodami w konkursach.

Przygoda, eksperyment, miłość i duże pieniądze. A wszystko to w sprzyjającym amorom mieście – romantycznym Stambule. Czy w labiryncie ulic, między mozaikowymi meczetami lub modnej kawiarni narodzi się namiętne i trwałe uczucie? Czy możliwe jest, by odnaleźć drugą połówkę na całe życie, gdy kontakt fizyczny jest bardzo ograniczony?

Nowy program randkowy. Czekają przygody, romantyczne uniesienia i szansa na miłość życia!

Jesteś singielką lub singlem w wieku 21-40 lat i nadal szukasz drugiej połówki? Chcesz spotkać kogoś wyjątkowego, przeżyć niezwykłe przygody i jesteś gotowa lub gotowy na podróż w poszukiwanie miłości? Weź udział w nowym i ekscytującym programie randkowym „Power of Love. Polska” i wybierz się w epicką podróż po prawdziwą miłość! Przygoda, eksperyment, miłość i duże pieniądze. A wszystko to w sprzyjającym amorom mieście – romantycznym Stambule.

Zgłoszenia można dokonywać w formularzu, pod adresem mailowym poweroflove@zoomtv.pl oraz nr whatsapp: +48 883 989 235

power_of_love_hires03

Polską edycję randkowego show „Power of Love” w Zoom TV poprowadzi Małgorzata Leitner, menedżerka, bizneswoman i założycielka czołowej agencji modelek i gwiazd.

Małgorzata Leitner jest agentką modelek i gwiazd. Właścicielką i szefową międzynarodowej agencji zarządzania talentami. Współpracowała dotychczas m.in. z Kasią Struss, Karoliną Pisarek czy Sandrą Kubicką.
W ramach swojej Agencji prowadzi również Szkołę Avant School, której misją jest przekazanie wiedzy i doświadczenia młodym dziewczynom, które dopiero wchodzą w świat show-biznesu. Leitner jest również współautorką książki o teorii ekonomii  oraz bestselleru „Dobre Uczennice Zostają Top Modelkami”. Otrzymała nagrodę Businesswoman Awards „Lider wśród agencji modelek” oraz znalazła się w rankingu „Top 10 najbardziej przedsiębiorczych kobiet w Polsce” według Pulsu Biznesu.
W młodości trenowała pływanie i chciała zostać zawodową pływaczką. Ukończyła studia doktoranckie w warszawskiej SGH z teorii systemów ekonomicznych.

power_of_love_hires03

Michał Gawroński (25 LAT) | Gdańsk

Przedstawiciel handlowy. Regularnie chodzi na siłownię, gra w piłkę i pływa. Jego celami życiowymi są wolność finansowa i stworzenie rodziny. U potencjalnej partnerki szuka szczerości, pasji i otwartości. Od przyszłej relacji oczekuje dużo luzu, dystansu, chce móc żartować ze swoją partnerką na każdy temat. Związek idealny tworzą według niego wspólne pasje i szczere rozmowy. Określa siebie jako osobę dominującą.

Caroline Delhez (23 LAT) | Warszawa

Stylistka paznokci i korepetytorka języka francuskiego. Urodziła się w Belgii. Do Warszawy przyjechała, aby być bliżej mamy i odmienić swoje życie. Marzy o wyprowadzce do USA i stworzeniu dojrzałej, stałej relacji. Idealny mężczyzna według niej powinien być romantyczny, zachowywać się z klasą i potrafić rozmawiać, kiedy pojawia się problem.

Olga Pisklewicz (34 LAT) | Wrocław

Olga pracuje jako copywriterka i prowadzi surf bar. Jej największym marzeniem jest wydanie książki i bycie kochaną. Ceni niezależność, a samą siebie uważa za kolorowego ptaka. Związek idealny według niej powinien opierać się na podobnych zainteresowaniach, poczuciu humoru i wyluzowaniu życiowym. Od przyszłego związku oczekuje szczerości, dużej ilości przytulania i dobrego seksu.

Adrian Cios (24 LAT) | Warszawa

Adrian prowadzi własną działalność i regularnie uprawia sztuki walki. Jego celem życiowym jest samorealizacja i stałe doskonalenie się. Szczęście daje mu spokój. Przyznaje, że nie ma oczekiwań od przyszłego związku, woli o tym nie myśleć. U potencjalnej partnerki szuka szczerości i wierności. Uważa się za osobę dominującą, jak sam dodaje – taka już jest natura.

Laura Wieczorek (20 LAT) | KATOWICE

Laura pracuje i studiuje. W przyszłości chce zostać pielęgniarką. Jej największym marzeniem jest ukończenie studiów i kupno domu. Związek idealny według niej powinien opierać się na wzajemnym szacunku i zrozumieniu. Od potencjalnej relacji oczekuje tego, aby nie była zbudowana na kłamstwie. Jej typem mężczyzny jest macho, który jednocześnie potrafi być opiekuńczy.

JUSTYNA SOŁTYSIAK (30 LAT) | KRAKÓW

Dla Justyny ważni są przyjaciele. Szczęście sprawia jej samorealizacja oraz radość bliskich. Justyna nie lubi być ograniczana przez innych – ceni sobie własną przestrzeń. Uważa się za osobę dominującą jednak wie, kiedy odpuścić. Od swojego przyszłego partnera oczekuje zrozumienia oraz wsparcia.

JAKUB DARCZ (25 LAT) | ŁÓDŹ

Na co dzień zajmuje się graniem w serialach i paradokumentach. Regularnie uprawia boks i gra w piłkę nożną. Szczęście daje mu spełnienie zawodowe, zaś jego największe marzenie to założenie szczęśliwej rodziny i posiadanie dzieci.
Wzorem jest dla niego Cezary Pazura. Uważa się za osobę dominującą. Idealny związek według niego powinien opierać się na wzajemnym słuchaniu i próbie zrozumienia obu ze stron. Jak sam jednak przyznaje stara się nie mieć oczekiwań, bo brak oczekiwań = brak rozczarowań. U partnerki najbardziej ceni szczerość, lojalność i wrażliwość.

OSKAR TOMECKI (21 LAT) | WARSZAWA

Student z Warszawy, manager restauracji. Przez długi czas trenował taniec towarzyski. Chciałby stworzyć własną markę. Cały czas szuka nowych bodźców i wyzwań.
Według Oskara związek idealny to taki, w którym partnerzy wpierają się i uzupełniają nawzajem. Wymarzona partnerka powinna być ambitna, czuła, z poczuciem humoru, szczera, otwarta i namiętna. Związek powinien być wolny od toksycznej zazdrości.

PATRYK WIŚNIEWSKI (23 LATA) | SZCZECIN

Patryk jest masażystą, chociaż marzy o założeniu własnej restauracji. Uprawia sporty walki. Chciałby nauczyć się wstawać wcześniej i przestać jeść słodycze.
Jego zdaniem związek idealny powinien opierać się na wspólnych zainteresowaniach i aktywnym spędzaniu czasu. U potencjalnej partnerki szuka szczerości oraz poczucia humoru. Siebie opisuje jako osobę zmienną, raz uległą raz dominującą. Dla miłości może poświęcić wiele.

BARTOSZ LASOWSKI (27 LAT) | SKARŻYSKO-KAMIENNA

Z wykształcenia kucharz, chociaż aktualnie pracuje jako stolarz. Uprawia boks oraz pasjonuje się kulturystyką. Chciałby zostać osobą rozpoznawalną, medialną. Wzorem mężczyzny jest dla niego Dwayne The Rock Johnson – przez to jak wygląda i ile ciężkiej pracy włożył w to kim jest. Uważa się za spontanicznego i dowcipnego faceta. Bartosz jest duszą towarzystwa!
Idealny związek powinien opierać się na zaufaniu, zrozumieniu i trosce. Potencjalna partnerka powinna być skromna, zaradna i życzliwa.

FILIP KIDOŃ (26 LAT) | POZNAŃ

Sales manager z Poznania. Szczęście daje mu spokój wewnętrzny, który osiąga dzięki samorealizacji. Trenuje sztuki walki. Opisuje siebie jako pozytywnego świra z poczuciem humoru. Jest duszą towarzystwa.
Według Filipa związek idealny powinien opierać się na wspólnych pasjach, rozmowach o wszystkim i o niczym, wzajemnej motywacji oraz obopólnym pielęgnowaniu relacji. U potencjalnej partnerki szuka szczerości, zaradności i czułości. Jest samcem alfa, który twardo stąpa po ziemi.

SZYMON KOZAK (28 LAT) | MYŚLENICE

Zawodowo zajmuje się kryptowalutami. Były uczestnik „You Can Dance”. Taniec to jego największa pasja. Zajmuje się również nagrywaniem i produkowaniem teledysków. Jego najważniejsze cele życiowe to stworzeni „kozackiego” imperium i założenie rodziny. W swoim wyglądzie najbardziej lubi swoje kręcone włosy. Jak sam przyznaje akceptuje siebie w pełni i nie ma kompleksów.
Jego wymarzona relacja powinna opierać się na szczerości, oddaniu, wzajemnym wsparciu, któremu towarzyszy bezmiar ciepła. Uważa się za osobę dominującą. Jego partnerka powinna być przede wszystkim powiernikiem i osobą, która pcha go w górę, a także z którą mógłby dzielić pasje.

MARTA CZARNOWSKA (29 LAT) | WARSZAWA

Marta jest magistrem prawa. Aktualnie pracuje jako agentka ds. nieruchomości. Lubi imprezy. W wolnym czasie zagląda też na siłownię. Nie wyobraża sobie życia bez pomadki do ust. Jest typem romantyczki. U potencjalnego partnera oczekuje przede wszystkim wierności. Pociągają ją mężczyźni pewni siebie. Jej ideał to Christiano Ronaldo – nie tylko ze względu na wygląd, ale również ogromny sukces jaki odniósł.

KINGA JATA (29 LAT) | WROCŁAW

Kinga jest recepcjonistką w szkole tańca oraz stylistką rzęs. Regularnie biega i pływa. Nie wyobraża sobie życia bez telefonu. Marzy o własnym mieszkaniu, kochającej rodzinie i o tym, aby przestać martwić się o finanse. Czarny to jest ulubiony kolor. Przyszły partner Kingi powinien dać jej prawo do własnej przestrzeni i być jej przyjacielem. Idealny związek powinien natomiast opierać się na zaufaniu i dobrej komunikacji. Oczekuje zdrowej relacji, bez zazdrości. Wspólne spędzanie czasu ma być przyjemnością - nie przymusem.

JULIA GONTARZ (24 LATA) | WARSZAWA

Julia jest kosmetologiem. Wykonuje zabiegi medycyny estetycznej oraz zabiegi na ciało i twarz. Chciałaby również rozwijać swoją pasję. Julia kocha motoryzację i jazdę na motorze. Marzy o sklepie z własną linią dresów. Związek powinien opierać się na wspólnych pasjach i wspieraniu się nawzajem. Julia szuka też kompana do podróży. Od potencjalnego partnera oczekuje szczerości, otwartości i wsparcia. Dobrze, aby był też spontaniczny i szalony.

ERYKA BARANOWSKA (24 LATA) | ŁÓDŹ

Eryka pracuje w dziale obsługi klienta oraz zajmuje się fotomodelingiem. Stara się być najlepszą wersją siebie. Lubi otaczać się pozytywnymi ludźmi. Chciałaby też znaleźć swój własny kąt i poczuć się bezpiecznie. Szczęście dają jej rodzina i przyjaciele. Eryka chciałaby, aby jej związek oparty był na zaufaniu i wzajemnym wsparciu. Od przyszłego partnera oczekuje, aby był ambitny, inteligentny, z poczuciem humoru, otwarty na nowe wyzwania i nie bał się wyrażać własnego zdania. Uważa się za osobę o dominującym charakterze, poszukuje partnera w typie macho.

WIKTORIA ROBERT (23 LATA) | WARSZAWA

Tatuatorka i makijażystka. Często zmienia miejsce zamieszkania. Docelowo, Wiktoria marzy o stabilizacji - własnym kącie oraz o założeniu rodziny. Jest osobą szaloną i spontaniczną, potrafi wsiąść do auta i jechać na drugi koniec kraju. Idealny związek, według Wiktorii, powinien opierać się na zaufaniu, szczerości i takich samych oczekiwaniach. U partnera najbardziej ceni poczucie humoru i dystans do siebie. Nie może być domatorem, ponieważ Wiktoria potrzebuje dużo szaleństwa i spontaniczności.

ADAM KIN (26 LAT) | WARSZAWA

Nauczyciel języka angielskiego. Były uczestnik trzeciego sezonu Love Island. Regularny bywalec siłowni. Szczęście w życiu dają mu jego pasje oraz rodzina. Dużo osób mówi mu, że jest podobny do Rayana Gosslinga. Za najbardziej szaloną rzecz, którą zrobił w swoim życiu, uważa przeprowadzkę do Tokio.
Według Adama idealny związek powinien opierać się na wzajemnym wsparciu i porozumieniu, partnerstwie oraz fizycznej chemii. Potencjalna partnerka powinna być inteligentna, atrakcyjna, ciepła oraz… figlarna. Adam jest osobą dominującą, lubi mieć kontrolę.

GRACJAN GORNIG (28 LAT) | GŁUBCZYCE

Brał udział w programie „Kolacja w ciemno”. Prowadzi własną działalność. Gracjan dąży do niezależności finansowej i spełnienia zawodowego. Szuka miłości. Najwięcej szczęścia sprawiają mu spotkania ze znajomymi, jedzenie, seks, podróże oraz imprezy. Wzorem mężczyzny jest dla niego Sylwester Stallone, ponieważ jest męski, opiekuńczy, silny, motywujący i inspirujący.
Związek idealny powinien opierać się na zrozumieniu i wzajemnym wsparciu. Partnerka powinna być dowcipna, wyluzowana, wspierająca, szczera oraz lubić odkrywać nowe miejsca. Gracjan jest osobą dominującą, uwielbia przejmować inicjatywę.

PAULINA PORAJ (36 LAT) | CZĘSTOCHOWA

Paulina pracuje jako przedstawicielka medyczna oraz instruktorka fitness. Jej pasją jest muzyka. Paulina kocha śpiewać. W przyszłości chciałaby występować na scenie i dawać koncerty – to jej wielkie marzenie. Pies wnosi do jej domu wiele radości. Potencjalny partner powinien być szczery i oddany. Paulina jest osobą dominującą, gotową wiele zaryzykować dla miłości.

RADOSŁAW ŚLEDZIEWSKI (24 LAT) | LEGIONOWO

Student, aktualnie pracuje jako handlowiec w instytucji finansowej. W przeszłości zawodowo grał w piłkę. Jego celem jest zostanie przedsiębiorcą. Regularnie uczęszcza na siłownię. Szczęście przynoszą mu rodzina i przyjaciele. Najbardziej lubi swoją twarz. Uważa się za osobę inteligentną. Swój styl ubierania opisuje jako luźny, casualowy. Nie ma rzeczy, bez której nie wyobraża sobie życia.
Nigdy nie był w poważnym związku, jego najdłuższa relacja trwała 6 miesięcy. Zawsze szukał poważnego związku jednak nie znalazł odpowiedniej partnerki. jest osoba dominującą, jednak nie ma problemu z byciem uległym, kiedy trzeba. U partnerki szuka szczerości i empatii.

DAGMARA KONIUSZEWSKA (29 LAT) | WARSZAWA

Dagmara porzuciła pracę w korporacji, aby rozwijać z siostrą platformę ezoteryczną. W wolnym czasie praktykuje jogę i wykonuje treningi siłowe. Marzy o kupnie motocykla. Największe szczęście w życiu daje jej możliwość stałego rozwoju, rodzina oraz chęć odkrywania świata. Według Dagmary idealny związek opiera się na partnerstwie. Wyznaje zasadę: być sobą, będąc razem. Najlepiej, aby przyjaźń przerodziła się w gorącą miłość. Jej partner powinien być błyskotliwy, pewny siebie, opiekuńczy i mieć poczucie humoru. Zdecydowanie woli typ macho, ponieważ ona sama jest typem dominującym i chciałaby, aby role się w końcu odwróciły. Gdyby jej partner okazał się bliźniaczym płomieniem, oddałaby mu się w pełni.

KINGA CZEKAJ (23 LATA) | KOSZALIN

Kinga jest stylistką paznokci. Zajmuje się także powiększaniem ust. W przyszłości chciałaby mieć własny, dobrze prosperujący salon kosmetyczny, dom i kochającą rodzinę. Kinga cieszy się szczęściem innych. U potencjalnego partnera szuka szczerości, pracowitości, systematyczności, odpowiedzialności. Dobrze, gdyby był też zabawny i wygadany. Uważa, że związek idealny to taki, kiedy partnerzy są swoimi najlepszymi przyjaciółmi i mają dużo wspólnych zainteresowań.

NATALIA ŁUSZCZYK (33 LATA) | NOWA SÓL

Natalia pracuje w administracji, ale w przyszłości chciałaby otworzyć swój własny butik. Pragnie założyć rodzinę i stworzyć szczęśliwy dom. Punktualna i pracowita. Kocha dzieci i zwierzęta. Siostrę uważa za wzór do naśladowania, podziwia ją za silny charakter. Jej zdaniem związek powinien opierać się na wspólnych zainteresowaniach. Partner idealny powinien być przede wszystkim rodzinny, wierny i szczery oraz… musi ją zaskakiwać.

ŁUKASZ SKOCZEŃ (25 LAT) | GORLICE

Łukasz mieszka i pracuje Norwegii. Regularnie ćwiczy na siłowni. Jego życiowym celem jest dobrobyt materialny i życie z uśmiechem na ustach. Marzy o zmianie świata na lepsze, a największą radość sprawia mu szczęście jego bliskich. Związek idealny według Łukasza powinien opierać się na zaufaniu i szczerości. Uważa się za osobę dominującą. Jest uparty i zawsze wszystko musi być po jego myśli.

ZAGŁOSUJ NA SWOICH ULUBIEŃCÓW Głosuj

inne kanały