wróć do listy
26.01.2022

ZOOM TV ZAPOWIADA PREMIERĘ RANDKOWEGO REALITY SHOW POWER OF LOVE. POLSKA I OGŁASZA CASTING DO PROGRAMU

Premierę programu Power of Love. Polska zaplanowano w Zoom TV na wiosnę tego roku. Już teraz stacja zapowiada nabór uczestników do polskiej edycji randkowego reality show.

Na czym polega Power of Love. Polska?

Power of Love. Polska to prawdziwa karuzela emocji – ekscytacja, radość, namiętność, pasja, ale też zawiedzione oczekiwania, smutek i zazdrość. W programie weźmie udział osiemnaście nieznajomych sobie osób. Mają różne pasje, charaktery i często odmienne wartości, ale łączy ich jedno – wszyscy pragną znaleźć miłość. Codziennie, przez osiem godzin, w specjalnie zaaranżowanym studiu w  Stambule, kobiety i mężczyźni będą spędzać czas w oddzielnych przestrzeniach, a kontaktować będą się ze sobą za pośrednictwem ekranu. Kamery będą na bieżąco śledzić każdy ich ruch. Gry i zabawy pomogą uczestnikom lepiej się poznać i być może w sobie zakochać. Poza studiem kandydatki i kandydaci mogą spotykać się wyłącznie na zaaranżowanych randkach, które są nagrodami w  konkursach.

Eksperyment miłosno-społeczny

Przygoda, eksperyment, miłość i duże pieniądze. A wszystko to w sprzyjającym amorom mieście – romantycznym Stambule. Czy w labiryncie ulic, między mozaikowymi meczetami lub modnej kawiarni narodzi się namiętne i trwałe uczucie? Czy możliwe jest, by odnaleźć drugą połówkę na całe życie, poznając się poprzez ekran, bez kontaktu fizycznego?

Losy uczestników w rękach widzów

Power of Love. Polska to nowatorskie, interaktywne show. Co tydzień, widzowie będą mogli oddać głos na ulubionego uczestnika, na którego czekać będzie nagroda pieniężna i nietykalność dla swojego zespołu. W każdym tygodniu głosami rywali z programem pożegna się jeden z zawodników. Wszystko po to, aby nowa osoba mogła zagościć w domu Power of Love. O tym, kto wygra program i zdobędzie główną nagrodę zdecydują widzowie. A do zgarnięcia jest nie tylko serce ukochanej osoby, ale także potężny zastrzyk gotówki.

Światowy zasięg miłości

Program cieszy się popularnością wśród widzów w innych krajach. Pierwsza edycja została wyemitowana w 2015 roku w Turcji. Oprócz Polski format sprzedano do takich państw, jak Grecja i  Rumunia. Randkowe show doczekało się także wyjątkowo gorącej edycji El Poder Del Amor, skupiającej 12 krajów Ameryki Łacińskiej. Power of Love. Polska oparty jest na tureckim formacie Kısmetse Olur (ang. Power of Love). Za casting polskiej wersji odpowiada firma Jake Vision.

Power of Love. Polska jak zgłosić się do programu?

Do programu poszukiwani są single i singielki w wieku od 21 do 40 lat, którzy chcą udać się w podróż w poszukiwaniu miłości. Zgłoszenie uczestnictwa można wysłać na adres mailowy: poweroflove@zoomtv.pl. Zgłoszenia można dokonywać również za pośrednictwem formularza oraz nr whatsapp: +48 883 989 235.

Zobacz również

KOMEDIOWE ŚWIĘTA PO POLSKU W ZOOM TV
30.11.23r.
KOMEDIOWE ŚWIĘTA PO POLSKU W ZOOM TV

Z okazji Świąt Bożego Narodzenia, Zoom TV zaprasza na Komediowe święta po ...

więcej
TA TRZYNASTKA WCALE NIE JEST PECHOWA! KULTOWY SERIAL KOMEDIOWY 13 POSTERUNEK W ZOOM TV JUŻ OD 2 LISTOPADA
20.10.23r.
TA TRZYNASTKA WCALE NIE JEST PECHOWA! KULTOWY SERIAL KOMEDIOWY 13 POSTERUNEK W ZOOM TV JUŻ OD 2 LISTOPADA

Absurdalny humor, zwariowane gagi i Cezary Pazura w komediowej formie życia. Jedyny wybuch na tym ...

więcej
KATARZYNA SKRZYNECKA I PIOTR GĄSOWSKI GOSPODARZAMI KABARETOWYCH PRZEBOJÓW W ZOOM TV
17.08.23r.
KATARZYNA SKRZYNECKA I PIOTR GĄSOWSKI GOSPODARZAMI KABARETOWYCH PRZEBOJÓW W ZOOM TV

W poniedziałek, 4 września, Zoom TV zaprezentuje nową odsłonę rozrywkowego show pt. Kabaretowe ...

więcej
SPRAWDZONE SPOSOBY NA DOM SKĄPANY W ROŚLINACH PATENT NA ZIELEŃ – NOWY PROGRAM PORADNIKOWY W ZOOM TV
10.05.23r.
SPRAWDZONE SPOSOBY NA DOM SKĄPANY W ROŚLINACH PATENT NA ZIELEŃ – NOWY PROGRAM PORADNIKOWY W ZOOM TV

Już w sobotę, 13 maja o godz. 12:00, kolejny odcinek Patentu na zieleń w Zoom TV. Przed ...

więcej

inne kanały