wróć do listy
15.02.2022

Premiera Magii nagości. Polska 2 już 25 lutego w Zoom TV. Od 11 lutego show dostępne również w Internecie

Tancerz pole dance’u, instruktorka fitness, kucharz, anglistka, naukowiec. Osoby szczupłe i puszyste. Ludzie homo, hetero i biseksualni. Wszyscy oni już niedługo rozbiorą się w  drugim sezonie niezwykłego show randkowego Magia nagości. Polska, który 25 lutego będzie miał swoją premierę w Zoom TV. Ale to nie wszystko. Już od 11 lutego program będzie można oglądać w całości w internetowej usłudze FilmBox+.

Drugi sezon pod znakiem różnorodności

Drugi sezon show Magia nagości. Polska składa się z siedmiu 45-minutowych odcinków. Widzowie zobaczą aż 14 rund, w tym trzy rundy z udziałem gejów i jedną z udziałem osób biseksualnych. Ciekawostką będzie runda z udziałem seniorów.

Dyrektor Zoom TV o Magii Nagości. Polska 2

Od początku istnienia polskiej Magii nagości już ponad 130 Polek i Polaków pokazało jak wygląda nago, udowodniając, że nagość jest czymś naturalnym, a każde ludzkie ciało jest piękne i jedyne w swoim rodzaju. Pierwszy sezon tego niezwykłego show okazał się strzałem w dziesiątkę, dlatego decyzja o produkcji drugiej serii była dla nas formalnością. Mamy idealną prowadzącą, która świetnie oddaje ciało-pozytywną ideę programu, a do castingów zgłasza się coraz więcej chętnych. W drugiej serii stawiamy na jeszcze większą otwartość i różnorodność uczestników – mówi Rafał Freyer, Dyrektor Programowy Zoom TV.

Magia Nagości. Polska 1 i 2 w Filmbox+

Tym razem nadawca zdecydował się udostępnić Magię nagości. Polska także w Internecie. Już  11  lutego 2022 roku do oferty serwisu FilmBox+ trafi pierwszy sezon programu, a  od  18  lutego usługę wzbogacą odcinki drugiego sezonu, które będą dodawane sukcesywnie, każdy na tydzień przed premierą w telewizji.

– Współczesna telewizja to przede wszystkim dobry kontent, dlatego zdecydowaliśmy się udostępnić Magię nagości. Polska w usłudze FilmBox+. Liczymy na to, że szersza dostępność tak oryginalnych programów zwróci uwagę kolejnych odbiorców na nasze najlepsze produkcje – mówi Małgorzata Łupina, Dyrektor Programowa i ds. Produkcji Telewizyjnej w Kino Polska TV SA.

Światowy zasięg programu

Program Magia nagości. Polska jest oparty na popularnym brytyjskim formacie Naked Attraction, który dotychczas był prezentowany w ponad 70 krajach świata. Jego zagraniczne edycje są  emitowane w Zoom TV od marca 2019. Prowadzącą polską edycję jest popularna aktorka – Beata Olga Kowalska.

Zobacz również

KOMEDIOWE ŚWIĘTA PO POLSKU W ZOOM TV
30.11.23r.
KOMEDIOWE ŚWIĘTA PO POLSKU W ZOOM TV

Z okazji Świąt Bożego Narodzenia, Zoom TV zaprasza na Komediowe święta po ...

więcej
TA TRZYNASTKA WCALE NIE JEST PECHOWA! KULTOWY SERIAL KOMEDIOWY 13 POSTERUNEK W ZOOM TV JUŻ OD 2 LISTOPADA
20.10.23r.
TA TRZYNASTKA WCALE NIE JEST PECHOWA! KULTOWY SERIAL KOMEDIOWY 13 POSTERUNEK W ZOOM TV JUŻ OD 2 LISTOPADA

Absurdalny humor, zwariowane gagi i Cezary Pazura w komediowej formie życia. Jedyny wybuch na tym ...

więcej
KATARZYNA SKRZYNECKA I PIOTR GĄSOWSKI GOSPODARZAMI KABARETOWYCH PRZEBOJÓW W ZOOM TV
17.08.23r.
KATARZYNA SKRZYNECKA I PIOTR GĄSOWSKI GOSPODARZAMI KABARETOWYCH PRZEBOJÓW W ZOOM TV

W poniedziałek, 4 września, Zoom TV zaprezentuje nową odsłonę rozrywkowego show pt. Kabaretowe ...

więcej
SPRAWDZONE SPOSOBY NA DOM SKĄPANY W ROŚLINACH PATENT NA ZIELEŃ – NOWY PROGRAM PORADNIKOWY W ZOOM TV
10.05.23r.
SPRAWDZONE SPOSOBY NA DOM SKĄPANY W ROŚLINACH PATENT NA ZIELEŃ – NOWY PROGRAM PORADNIKOWY W ZOOM TV

Już w sobotę, 13 maja o godz. 12:00, kolejny odcinek Patentu na zieleń w Zoom TV. Przed ...

więcej

inne kanały