wróć do listy
15.02.2022

Premiera Magii nagości. Polska 2 już 25 lutego w Zoom TV. Od 11 lutego show dostępne również w Internecie

Tancerz pole dance’u, instruktorka fitness, kucharz, anglistka, naukowiec. Osoby szczupłe i puszyste. Ludzie homo, hetero i biseksualni. Wszyscy oni już niedługo rozbiorą się w  drugim sezonie niezwykłego show randkowego Magia nagości. Polska, który 25 lutego będzie miał swoją premierę w Zoom TV. Ale to nie wszystko. Już od 11 lutego program będzie można oglądać w całości w internetowej usłudze FilmBox+.

Drugi sezon pod znakiem różnorodności

Drugi sezon show Magia nagości. Polska składa się z siedmiu 45-minutowych odcinków. Widzowie zobaczą aż 14 rund, w tym trzy rundy z udziałem gejów i jedną z udziałem osób biseksualnych. Ciekawostką będzie runda z udziałem seniorów.

Dyrektor Zoom TV o Magii Nagości. Polska 2

Od początku istnienia polskiej Magii nagości już ponad 130 Polek i Polaków pokazało jak wygląda nago, udowodniając, że nagość jest czymś naturalnym, a każde ludzkie ciało jest piękne i jedyne w swoim rodzaju. Pierwszy sezon tego niezwykłego show okazał się strzałem w dziesiątkę, dlatego decyzja o produkcji drugiej serii była dla nas formalnością. Mamy idealną prowadzącą, która świetnie oddaje ciało-pozytywną ideę programu, a do castingów zgłasza się coraz więcej chętnych. W drugiej serii stawiamy na jeszcze większą otwartość i różnorodność uczestników – mówi Rafał Freyer, Dyrektor Programowy Zoom TV.

Magia Nagości. Polska 1 i 2 w Filmbox+

Tym razem nadawca zdecydował się udostępnić Magię nagości. Polska także w Internecie. Już  11  lutego 2022 roku do oferty serwisu FilmBox+ trafi pierwszy sezon programu, a  od  18  lutego usługę wzbogacą odcinki drugiego sezonu, które będą dodawane sukcesywnie, każdy na tydzień przed premierą w telewizji.

– Współczesna telewizja to przede wszystkim dobry kontent, dlatego zdecydowaliśmy się udostępnić Magię nagości. Polska w usłudze FilmBox+. Liczymy na to, że szersza dostępność tak oryginalnych programów zwróci uwagę kolejnych odbiorców na nasze najlepsze produkcje – mówi Małgorzata Łupina, Dyrektor Programowa i ds. Produkcji Telewizyjnej w Kino Polska TV SA.

Światowy zasięg programu

Program Magia nagości. Polska jest oparty na popularnym brytyjskim formacie Naked Attraction, który dotychczas był prezentowany w ponad 70 krajach świata. Jego zagraniczne edycje są  emitowane w Zoom TV od marca 2019. Prowadzącą polską edycję jest popularna aktorka – Beata Olga Kowalska.

Zobacz również

Już jesienią wyemitujemy w Zoom TV trzecią serię wyjątkowego show randkowego Magia nagości. Polska.
22.06.22r.
Już jesienią wyemitujemy w Zoom TV trzecią serię wyjątkowego show randkowego Magia nagości. Polska.

Znowu przetestujemy polską widownię od dołu do góry, przekonamy się o potędze ...

więcej
KIM SĄ UCZESTNICY POLSKIEJ EDYCJI POWER OF LOVE? WŚRÓD NICH OSOBY Z LOVE ISLAND I YOU CAN DANCE!
31.03.22r.
KIM SĄ UCZESTNICY POLSKIEJ EDYCJI POWER OF LOVE? WŚRÓD NICH OSOBY Z LOVE ISLAND I YOU CAN DANCE!

Na ten moment czekają wszyscy fani programów randkowych. Oto 6 z 18 singli, którzy zawalczą ...

więcej
ZOOM TV UCHYLA DRZWI DO STUDIA  POWER OF LOVE. POLSKA
23.03.22r.
ZOOM TV UCHYLA DRZWI DO STUDIA POWER OF LOVE. POLSKA

Basen z podgrzewaną wodą, romantyczna przestrzeń z paleniskiem, uliczka nawiązująca do słynnego ...

więcej
Rusza casting do Magii nagości. Polska 3
18.03.22r.
Rusza casting do Magii nagości. Polska 3

Zgłoś się do kolejnej edycji randkowego show Po wielkim sukcesie dwóch pierwszych edycji ...

więcej

inne kanały