wróć do listy
05.07.2022

PORANNY ROGAL – NOWY WAKACYJNY PROGRAM ZOOM TV

Najświeższe wiadomości z kraju i ze świata, ciekawostki znalezione w sieci i gorące plotki, którymi zachłystuje się kolorowa prasa. A wszystko to podane w lekkiej, humorystycznej formie przez niezwykłe, gwiazdorskie duety. Poranny rogal wystartuje w naziemnym kanale Zoom TV w poniedziałek, 4 lipca, o godz. 7:45.

O czym jest Poranny rogal?

Poranny rogal to porcja pozytywnej energii na cały dzień. W każdym wydaniu znajdą się najciekawsze i aktualne informacje z różnych dziedzin: od gospodarki, przez kulturę, aż po nowinki ze świata show-biznesu. W programie nie zabraknie także rekomendacji wydarzeń kulturalnych: koncertów, premier filmowych i wystaw. Widzowie dowiedzą się także, jaką płytę koniecznie spakować do walizki i które książki zapewnią rozrywkę podczas letniego lenistwa. A wszystko to podane w przystępny sposób, często okraszone satyrycznym komentarzem prowadzących, na luzie i spontanicznie.

Kto poprawi Poranny rogal?

Gospodarzami wakacyjnego programu będą duety, tworzone przez satyryków, aktorów, kabareciarzy i muzyków: Krzysztof Skiba i Jacek Kawalec, Kajra i Sławomir, Katarzyna Zielińska z siostrą, Łukasz i Beata Rybarscy oraz Katarzyna Pakosińska z mężem. Prowadzący będą przeczesywać internet i prasę, maglować, komentować, wymieniać spostrzeżenia i wplatać anegdoty z życia prywatnego. Typowe studio nagraniowe zamienią zaś na ulubioną kawiarnię, prywatne mieszkanie lub plener.

Poranna prasówka w doborowym towarzystwie

Poranny rogal to autorski przegląd najnowszych wydarzeń. Można śmiało powiedzieć, że poranna prasówka jeszcze nigdy nie była tak dowcipna. To za sprawą naszych wspaniałych gospodarzy, którym na okres wakacyjny oddajemy poranną antenę Zoom TV. Program skierowany jest do wszystkich widzów, którzy chcą być na bieżąco z najważniejszymi wydarzeniami, a przy tym trochę się pośmiać przy porannej kawie – mówi Katarzyna Białek, Dyrektor Programowa Zoom TV.

Poranny rogal kiedy i gdzie oglądać?

Poranny rogal będzie od poniedziałku do piątku o godz. 7:45 w Zoom TV. Na weekendowe poranki zaplanowano powtórki z tygodnia. 

Zobacz również

Zmiana pozycji Zoom TV w EPG CANAL+
09.08.22r.
Zmiana pozycji Zoom TV w EPG CANAL+

Uprzejmie informujemy, że od środy 10 sierpnia zmienia się numer pozycji Zoom TV w dekoderach CANAL+. ...

więcej
Zmiany w EPG CANAL+
09.08.22r.
Zmiany w EPG CANAL+

Uprzejmie informujemy, że od środy 10 sierpnia zmienia się kolejność kanałów z Grupy Kino Polska ...

więcej
PORANNY ROGAL – NOWY WAKACYJNY PROGRAM ZOOM TV
05.07.22r.
PORANNY ROGAL – NOWY WAKACYJNY PROGRAM ZOOM TV

Najświeższe wiadomości z kraju i ze świata, ciekawostki znalezione w sieci i ...

więcej
Już jesienią wyemitujemy w Zoom TV trzecią serię wyjątkowego show randkowego Magia nagości. Polska.
22.06.22r.
Już jesienią wyemitujemy w Zoom TV trzecią serię wyjątkowego show randkowego Magia nagości. Polska.

Znowu przetestujemy polską widownię od dołu do góry, przekonamy się o potędze ...

więcej

inne kanały