Patent na zieleń

Program dla wszystkich, którzy chcą żyć w otoczeniu roślin i korzystać z ich dobroczynnego wpływu. Dzięki patentom pokazanym w programie, mieszkania wypełnią się zielenią, małe ogródki zyskają nowy wymiar, a schorowane rośliny odzyskają wigor. W każdym odcinku prowadząca, Anna Wojtala, zjawia się w mieszkaniu bohaterów, by pomóc im rozwiązać problem i spełnić ich zielone marzenia. Ania poradzi, jak powinni dbać o swoje kwiaty, podpowie, jakie rośliny się u nich sprawdzą i stworzy w ich przestrzeni spektakularną roślinną aranżację. W programie pojawią się też instrukcje DIY, np. jak samodzielnie zrobić betonową doniczkę, wiszący kwietnik ze sznurka, czy nawóz ze skorupek jajek. Ten program będzie pełen roślinnych porad, ciekawych patentów i pięknych zielonych aranżacji!

Kraj produkcji: Polska
Rok produkcji: 2022
Reżyser: ZIEMBA ANNA

Najbliższe emisje:


S1 odc.5
niedziela
01.10
08:40
S1 odc.6
sobota
14.10
09:15

Zobacz także

06.10 / 18:05
Hity polskiego kabaretu s5 odc. 34
Program rozrywkowy prezentujący wybór najlepszych i najbardziej lubianych skeczy najpopularniejszych polskich kabaretów.
08.10 / 06:50
Bliżej! Magazyn reporterów s11 odc. 09
Program reporterski o charakterze interwencyjnym, społecznym i śledczym, reagujący na aktualne wydarzenia i informacje. Reporterzy...

inne kanały