Wstydliwe choroby s4 odc. 11

Zespół złożony z lekarzy specjalistów postara się pomóc osobom cierpiącym na rzadko spotykane i krępujące dolegliwości. Wiele z tych osób często bało się o nich opowiadać i ukrywało swoje wstydliwe schorzenia. Specjaliści pomogą im postawić właściwą diagnozę, wyjaśnią pacjentom problemy, z którymi się zmagają i zaproponują leczenie. Udział w programie to dla wielu ludzi ostatnia szansa na normalne i spokojne życie. Stawką jest nie tylko ich zdrowie, ale również pewność siebie i akceptacja ze strony otoczenia. Eksperci będą też walczyć ze stygmatyzacją osób cierpiących na wiele powszechnych schorzeń, które często są przez pacjentów ignorowane lub nieleczone. W walce o lepszą świadomość medyczną społeczeństwa lekarzy wesprą znane osobistości, które będą zachęcać ludzi do dyskusji na temat zdrowia seksualnego i przeróżnych chorób.

Gatunek: DOKUMENT
Kraj produkcji: Wielka Brytania
Rok produkcji: 2011
Reżyser: Harry Beney
Obsada: Jensen Ashley, Jessen Christian, Harper Dawn

Zobacz także

19.06 / 05:25
I love kabaret extra s1 odc. 01
Nowy show rozrywkowy ze skeczami najlepszych polskich kabaretów. Prowadzący program Agnieszka „Marylka” Litwin i Przemek...
24.06 / 19:55
Hity polskiego kabaretu s5 odc. 41
Program rozrywkowy prezentujący wybór najlepszych i najbardziej lubianych skeczy najpopularniejszych polskich kabaretów.

inne kanały