UFO: Wojskowe Biuro Śledcze s02 odc. 03

Kontynuacja śledztwa w sprawie tajnego programu rządu USA dotyczącego UFO. Zespół, w tym były pracownik wywiadu wojskowego i agent specjalny, Luis Elizondo, oraz były zastępca sekretarza obrony i wywiadu, Chris Mellon, postara się ujawnić, co amerykańskie władze wiedzą o niezidentyfikowanych obiektach latających. Czy rzeczywiście istnieją i jakie stanowią dla nas zagrożenie? Śledczy przyjrzą się nowym dowodom, przenalizują kolejne nagrania oraz zeznania naocznych świadków, zarówno wśród wojskowych, jak i ludności cywilnej. Porozmawiają również o skrywanych przez władze USA faktach na temat UFO m.in. z byłymi pracownikami rządowych instytucji. W trzecim odcinku zespół zajmuje się niepokojącą sprawą pojawienia się UFO nieopodal bazy amerykańskich sił powietrznych, w której przechowywane są broń nuklearna oraz okręty wojenne o napędzie atomowym. Świadkowie sugerują, że zaobserwowane obiekty mają niesamowite zdolności. Badacze wracają przy okazji do sprawy, w której UFO rzekomo zakłóciło działanie amerykańskiej broni jądrowej. Elizondo zdaje raport byłemu senatorowi Reidowi, który przedstawia oszałamiającą teorię na temat niezidentyfikowanych obiektów latających.

Gatunek: PROGRAM DOKUMENTALNY
Kraj produkcji: USA
Rok produkcji: 2019
Reżyser: Tom DeLonge

Najbliższe emisje:


poniedziałek
02.10
11:45
wtorek
03.10
10:50

Zobacz także

02.10 / 20:00
Hity polskiego kabaretu s5 odc. 22
Program rozrywkowy prezentujący wybór najlepszych i najbardziej lubianych skeczy najpopularniejszych polskich kabaretów.
05.10 / 11:45
UFO: Wojskowe Biuro Śledcze s02 odc. 06
Kontynuacja śledztwa w sprawie tajnego programu rządu USA dotyczącego UFO. Zespół, w tym były pracownik...
08.10 / 22:20
I love kabaret EXRA s4 odc. 02
Nowy show rozrywkowy ze skeczami najlepszych polskich kabaretów. Prowadzący program Agnieszka „Marylka” Litwin i Przemek...

inne kanały