Poranny rogal odc. 47

Poranny rogal to energetyczna mieszanka informacji, komentarzy i satyry w gwiazdorskim wydaniu! W programie znani i lubiani z przymrużeniem oka skomentują bieżące wydarzenia, którymi żyje cała Polska, zaserwują garść ciekawostek wyłowionych z głębin internetu i sprawią, że Wasz kalendarz błyskawicznie zapełni się ważnymi datami filmowych premier, wystaw i koncertów. Jeśli chcecie wiedzieć, co piszczy w świecie show-biznesu i kultury, jaką książkę przeczytać i jakiej płyty posłuchać, to „Poranny rogal” jest właśnie dla Was! Będzie na luzie, z pierwszej ręki, pozytywnie i z humorem. A wiadomo, jaki poranek, taki cały dzień! Gospodarzami wakacyjnego cyklu będą wyjątkowe duety stworzone przez znanych satyryków, aktorów, kabareciarzy i muzyków.

Kraj produkcji: polska
Rok produkcji: 2022

Najbliższe emisje:


poniedziałek
29.08
07:45
poniedziałek
29.08
11:45

Zobacz także

20.08 / 06:15
Bliżej! Magazyn reporterów s9 odc. 02
Program reporterski o charakterze interwencyjnym, społecznym i śledczym, reagujący na aktualne wydarzenia i informacje. Reporterzy...
21.08 / 09:15
Poranny rogal odc. 38
Poranny rogal to energetyczna mieszanka informacji, komentarzy i satyry w gwiazdorskim wydaniu! W programie znani...
22.08 / 20:20
Hity polskiego kabaretu s5 odc. 09
Program rozrywkowy prezentujący wybór najlepszych i najbardziej lubianych skeczy najpopularniejszych polskich kabaretów.

inne kanały