Polskie złote rączki odc. 11

Polskie złote rączki to seria dokumentalna, której bohaterami są tytułowi amatorzy od drobnych napraw, remontów i przeprowadzek. Naprawią kran, pomalują ścianę, położą płytki, a jak trzeba, to wyniosą szafę i skoszą trawnik. A jak pracują! Rzetelnie i z uśmiechem na ustach, bo mają dystans do siebie i poczucie humoru. No chyba, że się pokłócą…W Lipinkach Paweł i Patrycja dostaną kolejne zlecenie, które trochę ich przerazi. I słusznie, ponieważ tym razem stół, który ma być prosty, według obliczeń powinien być …. krzywy! I jak tu być mądrym? W Warszawie, Wiesiek i Ola z każdym krokiem będą napotykać na przeszkody. Koszenie trawy skończy się uruchomieniem kosiarki na patencie. Czy to najgorsze co ich spotka? Nie. Pojawi się klient, który za wszelką cenę będzie chciał pomóc. A każda złota rączka wie, że nie ma nic bardziej kłopotliwego, niż zaangażowany klient. W Dąbrowie Górniczej Amanda i Tomek dostaną zlecenie w butiku z odzieżą. Czy modne miejsce stanie się pułapką dla Amandy i odsłoni jej nowe oblicze zakupoholiczki?

Gatunek: DOKUMENT
Kraj produkcji: Polska
Rok produkcji: 2021

Najbliższe emisje:


wtorek
28.06
10:20
poniedziałek
18.07
08:45

Zobacz także

11.07 / 21:25
Hity polskiego kabaretu s5 odc. 36
Program rozrywkowy prezentujący wybór najlepszych i najbardziej lubianych skeczy najpopularniejszych polskich kabaretów.
01.07 / 23:00
Magia nagości. Finlandia s2 odc. 01
Randkowy show, podczas którego kobiety i mężczyźni stają przed trudnym wyborem: widząc tylko nagie ciała...
21.07 / 00:55
Z Archiwum X s7 odc. 14
Amerykański serial o tytułowym Archiwum X, specjalnym wydziale FBI, do którego trafiają nierozwiązane sprawy. Pracują...

inne kanały