Polskie złote rączki odc. 05

Polskie złote rączki to seria dokumentalna, której bohaterami są tytułowi amatorzy od drobnych napraw, remontów i przeprowadzek. Naprawią kran, pomalują ścianę, położą płytki, a jak trzeba, to wyniosą szafę i skoszą trawnik. A jak pracują! Rzetelnie i z uśmiechem na ustach, bo mają dystans do siebie i poczucie humoru. No chyba, że się pokłócą…W kolejnym odcinku „Polskich złotych rączek” odwiedzimy dobrze już Wam znane pary – Marka i Krzyśka z Białegostoku, Andrzeja i Adriana z Rybnika, ale też zupełnie nową parę – urocze małżeństwo spawaczy z Lipinek. Marek i Krzysiek wybiorą się do zaprzyjaźnionego Meczetu, w którym Marek będzie odprawiał gusła nad zepsutą spłuczką w toalecie… ku niezadowoleniu Krzyśka, bo jak Marek odprawia gusła to znaczy, że robota nie pójdzie dobrze… W Lipinkach Patrycja i Paweł zajmą się ciekawym zleceniem dla straży pożarnej i wyspawają ławeczki, a wszystko będzie ociekać miłością i niemiecką hardkorową muzyką! U nich zawsze iskrzy! Andrzej i Adrian natomiast wybiorą się na robotę do przeuroczej Pani Sandry, która jak się okaże ma też trochę rogaty charakterek! Włączajcie telewizory będzie się działo!

Gatunek: DOKUMENT
Kraj produkcji: Polska
Rok produkcji: 2021

Najbliższe emisje:


czwartek
11.08
08:40
wtorek
30.08
08:40

Zobacz także

25.08 / 22:00
Hity polskiego kabaretu s5 odc. 34
Program rozrywkowy prezentujący wybór najlepszych i najbardziej lubianych skeczy najpopularniejszych polskich kabaretów.
13.08 / 02:05
I love kabaret s2 odc. 02
Drugi sezon show rozrywkowego, w którym występuje aż 25 różnych wykonawców i grup artystycznych –...
17.08 / 02:05
Z Archiwum X s9 odc. 03
Amerykański serial o tytułowym Archiwum X, specjalnym wydziale FBI, do którego trafiają nierozwiązane sprawy. Pracują...

inne kanały