Naga plaża s1 odc. 02

Wstydzisz się swojego ciała? Z powodu kompleksów rezygnujesz z wielu aktywności? Reality show „Naga plaża” pomoże Ci uporać się z tymi problemami i sprawi, że przychylniej spojrzysz na samego siebie! Uczestnicy serii udają się na malowniczą wyspę, gdzie przez siedem dni pracują nad poczuciem własnej wartości. Po tygodniu zmagań odbywa się wielki finał, podczas którego widzowie zobaczą, jakie postępy poczynili uczestnicy i odkryją, co zmieniło się w sposobie ich myślenia. Kaye nie znosi swojego brzucha, Elysia ukrywa ciało przez wzrokiem innych z powodu rozstępów, a Mike zmaga się z nienawiścią wobec swojego ciała. Sprawdź, czy wszystkim uczestnikom programu, uda się zwalczyć kompleksy i poprawić swoją samoocenę. Dowiedz się, jakie korzyści przynosi wiara w siebie i co można robić, by ją umacniać.

Gatunek: REALITY TV
Kraj produkcji: Anglia
Rok produkcji: 2019

Najbliższe emisje:


piątek
26.08
01:30

Zobacz także

21.08 / 20:10
Hity polskiego kabaretu s5 odc. 07
Program rozrywkowy prezentujący wybór najlepszych i najbardziej lubianych skeczy najpopularniejszych polskich kabaretów.
31.08 / 12:10
Największe zagadki świata odc. 17
Program zgłębia niezwykłe wydarzenia i tajemnice, które pomimo nowoczesnych technologii i postępu naukowego, wciąż pozostają...
20.08 / 10:10
Gadżet show s1 odc. 06
Maszynka do warkoczyków? Magiczny długopis? A może sprytny otwieracz do kokosa? W szóstym odcinku „Gadżet...

inne kanały