Magia nagości. Polska s2 odc. 01

Magia nagości. Polska to niezwykły show randkowy, oparty na słynnym na całym świecie brytyjskim formacie „Naked Attraction”. Uczestnicy programu, jedynie na podstawie atrakcyjności fizycznej, wybierają kandydata lub kandydatkę na randkę spośród pięciu nagich osób, ukrytych w kolorowych kabinach. Poszczególne części ciała kandydatów są stopniowo odsłaniane, a wybierający, przed podjęciem ostatecznej decyzji, sam musi pokazać się w studiu zupełnie nago. W tym odcinku partnera na randkę szuka atrakcyjna Patrycja, 26-letnia influencerka i tancerka z Warszawy, która uwielbia luksus, szybkie samochody i wszystko, co podnosi adrenalinę. Wymarzonej partnerki dla siebie szuka również 32-letni Łukasz, inżynier konstruktor z Wrocławia, posiadacz imponujących dreadów i miłośnik fotografii, który w wolnym czasie tworzy ciekawe ozdoby ze skóry. Program prowadzi znana aktorka Beata Olga Kowalska.

Gatunek: PROGRAM ROZRYWKOWY
Kraj produkcji: Polska
Rok produkcji: 2021

Zobacz także

30.01 / 06:40
Poranny rogal odc. 74
Poranny rogal to energetyczna mieszanka informacji, komentarzy i satyry w gwiazdorskim wydaniu! W programie znani...
19.02 / 09:55
Dynamo – więcej niż magia s2 odc. 02
Dynamo, najpopularniejszy brytyjski iluzjonista powraca na ekrany! Uznawany za najbardziej ekscytującą i oryginalną postać współczesnej...
12.02 / 21:05
Hity polskiego kabaretu s5 odc. 42
Program rozrywkowy prezentujący wybór najlepszych i najbardziej lubianych skeczy najpopularniejszych polskich kabaretów.

inne kanały