Kabaretowe przeboje s02 odc. 08

W tej edycji „Kabaretowych przebojów” wielkie wydarzenie! Na widowni rozrywkowego show zasiądzie prawdziwy arcymistrz w naśladowaniu znanych osobistości – sam Jerzy Kryszak! Telefon króla satyryków rozgrzeje się do czerwoności, kiedy podczas seansu nieustannie dzwonić do niego będą tajemnicze osoby ze sprawami niecierpiącymi zwłoki. Ubawimy się do łez, będąc świadkami tych zaskakujących rozmów. Między ożywionymi konwersacjami mistrzowi Jerzemu uda się zobaczyć i oklaskać kabaretowe gwiazdy tej serii. A na scenie karuzelę śmiechu rozpędzą najlepsze polskie kabarety: Jurki, Zdolni i Skromni, Kabaret Chyba, Kabaret Małżeński, Kabaret Czesuaf, Kabaret Rewers, Kabaret A jak!, Formacja Zwierzęta, Paranienormalni, Koń Polski, a także Ewa Błachnio, Bartosz Gajda, Tomek Jachimek, Marcin Wójcik z Ani Mru-Mru oraz znany i uwielbiany Marcin Daniec! Z takim składem to pewne jak w banku, że w tym sezonie „Kabaretowych przebojów” będzie sto procent żartu w żarcie! W ósmym odcinku Kabaret Zdolni i Skromni udowodni, że zwykła wywiadówka może spowodować poważny kryzys w życiu rodziny. Marcin Wójcik z Kabaretu Ani Mru-Mru też skupi się na kryzysie, ale będzie to kryzys wieku średniego u mężczyzny, który z kolei może wywołać mnóstwo śmiechu. Będzie też coś dla ciała, bo na krótki relaks w SPA wybierzemy się z królową polskiego stand-upu, Ewą Błachnio! Skoro będzie coś dla ciała, to musi być też coś dla ducha, dlatego razem z dziewczynami z Kabaretu A jak! wybierzemy się na… pielgrzymkę, ale od razu uprzedzamy, że nie będzie to pielgrzymka do świętych miejsc.

Gatunek: PROGRAM ROZRYWKOWY
Kraj produkcji: Polska
Rok produkcji: 2023

Najbliższe emisje:


niedziela
21.07
21:00
wtorek
30.07
21:00

Zobacz także

13.07 / 05:40
I love kabaret extra s5 odc. 01
Nowy show rozrywkowy ze skeczami najlepszych polskich kabaretów. Prowadzący program Agnieszka „Marylka” Litwin i Przemek...
14.07 / 17:50
Hity polskiego kabaretu s5 odc. 50
Program rozrywkowy prezentujący wybór najlepszych i najbardziej lubianych skeczy najpopularniejszych polskich kabaretów.

inne kanały