Dom w cenie mieszkania s 2 odc. 03

W trzecim odcinku „Domu w cenie mieszkania” wybierzemy się do Kotliny Kłodzkiej do urokliwej miejscowości Stara Morawa. Odwiedzimy małżeństwo leśników, Agatę i Sylwestra Tomaszewiczów, którzy są właścicielami domu zbudowanego w technologii szkieletowej, o powierzchni 90 m2. O tym, że dom został wykończony przez prawdziwych miłośników przyrody, przypomina tu na każdym kroku drewno, które jest we wnętrzach wszechobecne. Agata i Sylwester zbudowali dom z niepowtarzalnym klimatem, w którym parząc poranną kawę, można rozkoszować się widokami na zielone szczyty gór i Masyw Śnieżnika. Kolejna nieruchomość położna jest pod Rawą Mazowiecką. Jej właścicielem jest dziennikarz, podróżnik i autor książek o krajach muzułmańskich – Marcin Margielewski. Stworzył on prawdziwy azyl, który stoi w otoczeniu wysokich drzew. Nieruchomość składa się z dwóch modułów, które razem tworzą dom o powierzchni 62 m2. Za tę cichą przystań pan Marcin zapłacił w 2021 roku 320 tysięcy złotych. W tym odcinku dowiemy się, jakie rozwiązania zastosowali bohaterowie programu, by zaoszczędzić na kosztach budowy. Sprawdzimy też, z jakimi problemami musieli się zmierzyć w trakcie realizacji inwestycji i jakich wyborów dokonywali. Jeśli również chcielibyście mieć własne cztery kąty, oglądajcie pełen inspiracji „Dom w cenie mieszkania”!

Gatunek: PROGRAM EDUKACYJNY
Kraj produkcji: Polska
Rok produkcji: 2023

Zobacz także

16.04 / 19:00
I love kabaret s3 odc. 06
Rozrywkowy show ze skeczami najlepszych polskich kabaretów. Prowadzący program, Agnieszka „Marylka” Litwin i Przemek „Sasza”...
26.04 / 19:00
Hity polskiego kabaretu s5 odc. 41
Program rozrywkowy prezentujący wybór najlepszych i najbardziej lubianych skeczy najpopularniejszych polskich kabaretów.
19.04 / 06:00
Poranny rogal odc. 34
Poranny rogal to energetyczna mieszanka informacji, komentarzy i satyry w gwiazdorskim wydaniu! W programie znani...

inne kanały