wróć do listy
23.03.2022

ZOOM TV UCHYLA DRZWI DO STUDIA POWER OF LOVE. POLSKA

1 Zoom TV uchyla drzwi do studia Power of Love

Basen z podgrzewaną wodą, romantyczna przestrzeń z paleniskiem, uliczka nawiązująca do słynnego kurortu w Bodrum oraz tajemniczy czerwony pokój. Uczestnicy Power of  Love. Polska na kilkanaście tygodni zamieszkają w Turcji, żeby dać szansę miłości i zawalczyć o 100 tysięcy złotych. Premierowy odcinek już w niedzielę, 27 marca o godz. 18:00 w Zoom TV. Na widzów czeka także odcinek specjalny Power of Love. Wielkie odliczanie!, w którym Małgosia Leitner przybliży zasady programu i pokaże każdy zakamarek domu.

Jak wygląda dom Power of Love. Polska?

Powierzchnia całego domu to aż 1390 m². Przestrzeń dla kobiet składa się z przestronnego salonu z aneksem kuchennym, ogrodowej strefy relaksu i uliczki nawiązującej do słynnego kurortu w Bodrum. Mężczyźni mają do dyspozycji kącik ze stołem bilardowym oraz strefę wypoczynku z efektownym paleniskiem. Na tym jednak nie koniec – w domu uczestników jest także spory podgrzewany basen.

Power of Love. Polska od kuchni

W specjalnym odcinku Power of Love. Wielkie odliczanie! widzowie poznają bliżej prowadzącą. Małgosia Leitner odwiedzi wszystkie pomieszczenia, a także zapyta członków ekipy filmowej o to, jak powstaje to wyjątkowe reality-show od kulis. Producenci odpowiedzą na pytanie, czy w domu są miejsca wolne od kamer, a wizażyści i styliści pokażą jakimi stylizacjami będą kusić uczestnicy. Widzowie poznają także historię pewnej sławnej skrzynki oraz pary, której gorące uczucie zatrzęsło murami ekskluzywnej posiadłości.

34 kamer i 18 wolnych serc

Power of Love. Polska to nowatorskie, interaktywne show. Weźmie w nim udział osiemnaście nieznanych sobie osób. Mają różne pasje, charaktery i często odmienne wartości, ale łączy ich jedno – wszyscy pragną znaleźć miłość swojego życia. Jedną z podstawowych reguł programu jest rozdzielenie kobiet i mężczyzn między dwa domy. Uczestnicy większość czasu spędzają oddzielnie, ale mogą się nawzajem podglądać na ekranach telewizorów. 20 operatorów ma do dyspozycji 34 kamery, które wyśledzą każdy ruch mieszkańców. Pary mogą starać się o wygranie czasu sam na sam – w czerwonym pokoju – lub wyjątkowej randki w najpiękniejszych miejscach Turcji. O tym kto wygra niepowtarzalną wycieczkę zadecydują widzowie w głosowaniu internetowym. W każdym tygodniu głosami rywali z programem pożegna się jeden z zawodników. Wszystko po to, aby nowa osoba mogła zagościć w domu Power of Love.

Międzynarodowy sukces

Program cieszy się popularnością wśród widzów w innych krajach. Pierwsza edycja została wyemitowana w 2015 roku w Turcji. Do tej pory w studiu Power of Love spotkało się ponad 800 par, spośród których 12 zaręczyło się a 2 już powiedziały sobie sakramentalne „tak”. Czy Polakom również uda się odnaleźć miłość w programie?

Premiera Power of Love. Polska

Power of Love. Polska wystartuje 27 marca o godzinie 18:00 w Zoom TV. Emisje od poniedziałku do soboty o godzinie 21:00, a w niedzielę o 18:00. Dodatkowo, show będzie można oglądać na platformie FilmBox+. Zaplanowano łącznie 75 odcinków show.

2 Zoom TV uchyla drzwi do studia Power of Love

Zobacz również

KOMEDIOWE ŚWIĘTA PO POLSKU W ZOOM TV
30.11.23r.
KOMEDIOWE ŚWIĘTA PO POLSKU W ZOOM TV

Z okazji Świąt Bożego Narodzenia, Zoom TV zaprasza na Komediowe święta po ...

więcej
TA TRZYNASTKA WCALE NIE JEST PECHOWA! KULTOWY SERIAL KOMEDIOWY 13 POSTERUNEK W ZOOM TV JUŻ OD 2 LISTOPADA
20.10.23r.
TA TRZYNASTKA WCALE NIE JEST PECHOWA! KULTOWY SERIAL KOMEDIOWY 13 POSTERUNEK W ZOOM TV JUŻ OD 2 LISTOPADA

Absurdalny humor, zwariowane gagi i Cezary Pazura w komediowej formie życia. Jedyny wybuch na tym ...

więcej
KATARZYNA SKRZYNECKA I PIOTR GĄSOWSKI GOSPODARZAMI KABARETOWYCH PRZEBOJÓW W ZOOM TV
17.08.23r.
KATARZYNA SKRZYNECKA I PIOTR GĄSOWSKI GOSPODARZAMI KABARETOWYCH PRZEBOJÓW W ZOOM TV

W poniedziałek, 4 września, Zoom TV zaprezentuje nową odsłonę rozrywkowego show pt. Kabaretowe ...

więcej
SPRAWDZONE SPOSOBY NA DOM SKĄPANY W ROŚLINACH PATENT NA ZIELEŃ – NOWY PROGRAM PORADNIKOWY W ZOOM TV
10.05.23r.
SPRAWDZONE SPOSOBY NA DOM SKĄPANY W ROŚLINACH PATENT NA ZIELEŃ – NOWY PROGRAM PORADNIKOWY W ZOOM TV

Już w sobotę, 13 maja o godz. 12:00, kolejny odcinek Patentu na zieleń w Zoom TV. Przed ...

więcej

inne kanały