wróć do listy
25.09.2022

ZOOM TV ROZPĘDZI JESIENNE CHMURY WYJĄTKOWĄ, PAŹDZIERNIKOWĄ RAMÓWKĄ

W październiku na widzów Zoom TV czeka dobrze zbilansowana porcja rozrywki. Nowe oryginalne produkcje dostarczą garści praktycznych rad, dawki podróżniczych marzeń i solidny zastrzyk śmiechu! Wśród nowych tytułów, które zagoszczą na antenie stacji znajdą się: Dom w cenie mieszkania, Smaki Dubaju i kolejna odsłona I love kabaret.

 

ZOOM TV ROZPĘDZI JESIENNE CHMURY WYJĄTKOWĄ, PAŹDZIERNIKOWĄ RAMÓWKĄ

Dom w cenie mieszkania

Nowy program Dom w cenie mieszkania, zrealizowany ze znanym rentierem i specjalistą nieruchomości, pokaże widzom różne alternatywy inwestycji w domy, których cena nie odbiega od średniej ceny mieszkania w mieście. Ustawa wdrożona w ramach Polskiego Ładu zezwalająca na budowanie domów całorocznych do 70m² bez pozwolenia sprawiła, że na rynku nieruchomości pojawiły się nowe możliwości. W każdym z odcinków serii widzowie będą mieli okazję zapoznać się z ciekawymi i nietypowymi projektami domów w różnych konfiguracjach – od 35 m² do 70 m².

W roli przewodnika po zawiłościach tego rodzaju inwestycji wystąpi cieszący się dużą popularnością na YouTube i Tik Toku Kuba Midel – spełniony przedsiębiorca, rentier i trener biznesowo-motywacyjny, który na co dzień udziela odpłatnych porad. Widzowie Zoom TV z bezcennego doświadczenia Kuby skorzystać będą mogli bezpłatnie, a wskazówki udzielone przez przedsiębiorcę mogą okazać się nieocenionym wsparciem dla wszystkich, poszukujących swojego lokum na wymagającym rynku nieruchomości.

Smaki Dubaju

Jedno z najbardziej niezwykłych miast na świecie podane na talerzu. Smaki Dubaju to 2-odcinkowy program, który poprowadzi Anna Skura – podróżniczka i blogerka, znana również jako What Anna Wears. Już od 1 października widzowie Zoom TV wraz z influencerką będą podążać szlakiem miejsc naj – najwyższego budynku na świecie, najnowocześniejszych rozwiązań i najsmaczniejszych potraw.

Dubaj to miejsce przepychu i kontrastów, w którym każdy krok powoduje zachwyt. Można w nim skosztować prawdopodobnie najdroższy na świecie stek z krów pojonych piwem, zasmakować egzotyki w restauracji z akwarium, mieszczącym sześć tysięcy ryb i poczuć na twarzy gorące, pustynne powietrze. W swojej podróży szlakiem najbardziej wyszukanych smaków Anna skosztuje gigantycznych krewetek, schrupie korzeń lotosu i spotka szefów kuchni z pierwszych stron gazet, by usłyszeć od nich, że uwielbiają pierogi i kochają Polskę.

Będąc w Dubaju nie można się także obejść smakiem adrenaliny i bajecznych atrakcji. Ania wzbije się na wyżyny odwagi, by zrelacjonować widzom, takie formy rozrywki jak balansowanie na krawędzi dachu 220-metrowego hotelu, czy przejażdżka przezroczystą zjeżdżalnią między piętrami wieżowca. Podróżniczkę czeka również kąpiel w basenie na wysokości 294 metrów i wizyta na targu złota w poszukiwaniu pierścionka.

I love kabaret

Z odsieczą przed jesienną chandrą nadciąga I love kabaret. W październiku na ekrany powrócą ulubione przez widzów skecze i monologi, które znów będą rozbawiać do łez.

I love kabaret to kolejna odsłona rozrywkowego show, który tym razem poprowadzi ekranowy i życiowy duet – Tamara Arciuch i Bartek Kasprzykowski. W swoich mediach społecznościowych para nie raz dawała dowód swojego poczucia humoru i dystansu do siebie. Tym razem małżeństwo ma okazję zaprezentować spektrum swoich błyskotliwych i zabawnych komentarzy przed widzami Zoom TV. Kabaretową ucztę wypełnią wykwintne porcje śmiechu, serwowanego przez mistrzów tego gatunku. Na scenie zobaczymy między innymi kabaret Ani Mru Mru, który skomentuje kulisy świata filmu, podczas gdy Zdolni i Skromni wezmą na warsztat tematy znane każdej rodzinie, jak nadopiekuńczość rodziców czy nieporadny małżonek. Reżyserką I love kabaret jest niekwestionowana królowa tej formy rozrywki – Beata Harasimowicz.

Kiedy oglądać:

Dom w cenie mieszkania – sobota, 8 października o godz. 14:05

Smaki Dubaju – sobota, 1 października o godz. 10:35 (odcinek 1) i niedziela, 2 października o godz. 10:35 (odcinek 2)

I love kabaret – sobota, 15 października o godz. 20:00

Zobacz również

CHRZEST BOJOWY KULTOWEGO SERIALU M.A.S.H NA ANTENIE ZOOM TV
15.11.22r.
CHRZEST BOJOWY KULTOWEGO SERIALU M.A.S.H NA ANTENIE ZOOM TV

M.A.S.H to kultowy amerykański serial, w którym humor jest ostry ...

więcej
ZARYZYKOWALI I ODNIEŚLI SUKCES NA KRAŃCACH ŚWIATA! POZNAJ NIEZWYKŁE HISTORIE RODAKÓW ZZA GRANICY  „POLAK POTRAFI” W ZOOM TV JUŻ OD 11 LISTOPADA
20.10.22r.
ZARYZYKOWALI I ODNIEŚLI SUKCES NA KRAŃCACH ŚWIATA! POZNAJ NIEZWYKŁE HISTORIE RODAKÓW ZZA GRANICY „POLAK POTRAFI” W ZOOM TV JUŻ OD 11 LISTOPADA

Zapraszamy w podróż w najdalsze zakątki globu. Naszymi przewodnikami w krajach bliższych i ...

więcej
WIDZOWIE NIE ZNALI JEJ OD TEJ STRONY! RAJSKI OGRÓD PAMELI ANDERSON W ZOOM TV JUŻ OD 2 LISTOPADA
20.10.22r.
WIDZOWIE NIE ZNALI JEJ OD TEJ STRONY! RAJSKI OGRÓD PAMELI ANDERSON W ZOOM TV JUŻ OD 2 LISTOPADA

Znana z filmów, seriali, okładek magazynów i plotkarskiej prasy. Wydaje się, że ...

więcej
ZOOM TV ROZPĘDZI JESIENNE CHMURY WYJĄTKOWĄ, PAŹDZIERNIKOWĄ RAMÓWKĄ
25.09.22r.
ZOOM TV ROZPĘDZI JESIENNE CHMURY WYJĄTKOWĄ, PAŹDZIERNIKOWĄ RAMÓWKĄ

W październiku na widzów Zoom TV czeka dobrze zbilansowana porcja rozrywki. Nowe oryginalne ...

więcej

inne kanały