wróć do listy
25.04.2023

RYK SILNIKÓW W SERCU, SMAR NA DŁONIACH I DUSZA… WRAŻLIWCA

PIOTR JAMROŚ – MECHANIK OD ZADAŃ SPECJALNYCH – BOHATEREM SZÓSTEGO ODCINKA DRUGIEGO SEZONU ZŁOTEGO INTERESU

RYK SILNIKÓW W SERCU, SMAR NA DŁONIACH I DUSZA… WRAŻLIWCA PIOTR JAMROŚ - MECHANIK OD ZADAŃ SPECJALNYCH - BOHATEREM SZÓSTEGO ODCINKA DRUGIEGO SEZONU ZŁOTEGO INTERESU

W garażach ma kolekcjonerskie okazy, w głowie milion pomysłów na minutę, a w żyłach – olej napędowy. Piotr Jamroś wie, jak naprawić każdy samochód. Zawsze gotowy do wyjazdu w teren, naprawia auta nie tylko w nowoczesnym warsztacie, ale też na parkingach i bocznych drogach – dokładnie tam, gdzie maszyny odmówiły posłuszeństwa właścicielom. Nie ma dla niego rzeczy niemożliwych, a motoryzacja stała się dla niego pomysłem na Złoty interes.

Mobilny mechanik z głową do interesów

Piotr to jeden z najbardziej rozpoznawalnych w Polsce mechaników mobilnych. Jego roboczy Chrysler Voyager zwany Chrystusem to mini warsztat na kółkach, który jest zbawieniem dla wszystkich samochodów, które wymagają natychmiastowego wskrzeszenia i nie są w stanie dojechać na przegląd. Mobilnemu nie są straszne złe warunki atmosferyczne ani rozległe awarie. Swoją wiedzą dzieli się na na TikToku, Instagramie i YouTubie, a jako barwna osobowość przyciąga kolejne dziesiątki tysięcy obserwatorów. W wolnych chwilach uczy się driftowania i śmiga swoim czerwonym motocyklem.

Miłość do lat 80-tych

Pasja do motoryzacji to jednak nie wszystko – bohater drugiego sezonu Złotego interesu to miłośnik lat 80-tych. Lubi słuchać zarówno ciężkiego metalu, jak i Modern Talking, a jego ciało zdobią tatuaże z kultowych animacji z tamtego okresu: Reksio, Rumcajs czy Bolek i Lolek. W programie zobaczymy też jego delikatniejszą i wrażliwszą stronę. Czym zaskoczy widzów Piotr Jamroś? Odcinek z jego udziałem pojawi się na antenie Zoom TV już w piątek 19 maja o godzinie 20:00, tydzień wcześniej będzie można zobaczyć go w serwisie FilmBox+.

3 RYK SILNIKÓW W SERCU, SMAR NA DŁONIACH I DUSZA… WRAŻLIWCA PIOTR JAMROŚ - MECHANIK OD ZADAŃ SPECJALNYCH - BOHATEREM SZÓSTEGO ODCINKA DRUGIEGO SEZONU ZŁOTEGO INTERESU

O czym jest program?

Złoty interes to seria dokumentalna, w której widzowie poznają niesamowite historie Polaków, którzy wpadli na ciekawe pomysły i zaryzykowali, inwestując w biznes wszystkie swoje oszczędności. Niektórzy z nich zaczynali bez grosza przy duszy, rzucali pracę na etacie, przeprowadzali się – by realizować marzenia stawiali wszystko na jedną kartę i skakali na głęboką wodę. Przeciwności losu ich nie złamały, nie poddali się i teraz żyją tak, jak sobie wymarzyli! W programie podzielą się swoimi doświadczeniami i podpowiedzą, jak zbić fortunę.

W drugim sezonie Złotego interesu na widzów czekają nowi, fascynujący bohaterowie i jeszcze większa dawka przepisów na ciekawy biznes. Premierowe odcinki w piątki o godz. 20:00 w Zoom TV i w serwisie FilmBox+.

Kiedy oglądać:

Emisja premierowych odcinków w każdy piątek o godz. 20:00

Na tydzień przed emisją w ZOOM TV, show będzie można zobaczyć w serwisie FilmBox+

Zobacz również

KATARZYNA SKRZYNECKA I PIOTR GĄSOWSKI GOSPODARZAMI KABARETOWYCH PRZEBOJÓW W ZOOM TV
17.08.23r.
KATARZYNA SKRZYNECKA I PIOTR GĄSOWSKI GOSPODARZAMI KABARETOWYCH PRZEBOJÓW W ZOOM TV

W poniedziałek, 4 września, Zoom TV zaprezentuje nową odsłonę rozrywkowego show pt. Kabaretowe ...

więcej
SPRAWDZONE SPOSOBY NA DOM SKĄPANY W ROŚLINACH PATENT NA ZIELEŃ – NOWY PROGRAM PORADNIKOWY W ZOOM TV
10.05.23r.
SPRAWDZONE SPOSOBY NA DOM SKĄPANY W ROŚLINACH PATENT NA ZIELEŃ – NOWY PROGRAM PORADNIKOWY W ZOOM TV

Już w sobotę, 13 maja o godz. 12:00, kolejny odcinek Patentu na zieleń w Zoom TV. Przed ...

więcej
RYK SILNIKÓW W SERCU, SMAR NA DŁONIACH I DUSZA… WRAŻLIWCA
25.04.23r.
RYK SILNIKÓW W SERCU, SMAR NA DŁONIACH I DUSZA… WRAŻLIWCA

PIOTR JAMROŚ – MECHANIK OD ZADAŃ SPECJALNYCH – BOHATEREM SZÓSTEGO ODCINKA DRUGIEGO SEZONU ZŁOTEGO INTERESU...

więcej
TWOJE MIESZKANIE ROZKWITNIE NA NOWO!
13.04.23r.
TWOJE MIESZKANIE ROZKWITNIE NA NOWO!

PATENT NA ZIELEŃ – NOWY PROGRAM PORADNIKOWY W ZOOM TV I CANAL+ DOMOCzy chemia domowa ...

więcej

inne kanały