Powrót do aktualności

Premiera serialu Maleńkie morderstwa w Zoom TV

Pełna emocji, świetnie wyprodukowana, uniwersalna opowieść o intrygantkach z bogatego osiedla. Miłość i namiętność mieszają się tu z nienawiścią, zemstą i zazdrością. Premiera serialu Maleńkie morderstwa w podziałek, 31 sierpnia o 19:00 w Zoom TV.

O czym jest serial Maleńkie morderstwa?

Sarmaşık to ekskluzywna dzielnica willowa, w której wszyscy są młodzi, piękni i bogaci. To tu żyją szczęściarze z wyższych sfer: robią kariery, wychowują dzieci, otaczają się służbą i jeżdżą dobrymi samochodami. Ale ta idylla to tylko pozory. Gdy w miasteczku spotykają się po latach cztery przyjaciółki z młodości, Sarmaşık pokazuje swoje prawdziwe oblicze… 

Bohaterki serialu Maleńkie morderstwa

Głównymi bohaterkami serialu Maleńkie morderstwaOya, Merve, Pelin i Arzu – cztery przyjaciółki z liceum, które po latach spotykają się w rodzinnym miasteczku na pogrzebie dyrektora szkoły. Kiedyś nastolatki, dzisiaj kobiety sukcesu, są różne jak cztery żywioły. Łączy je jedynie fatalne w skutkach i niewyjaśnione do tej pory wydarzenie ze szkolnych lat. 

Pod  pozorami wzajemnej sympatii i otwartości, dawne przyjaciółki pielęgnują ukryte animozje, podlewają zazdrość, skrywają swoje małe i duże sekrety. Ponowne spotkanie będzie miało niebagatelny wpływ na każdą z nich. Choć ich życie kręci się wokół mężczyzn, stanowią tu oni tylko tło całej historii, podobnie jak policyjne śledztwo prowadzone wokół pewnej tajemniczej zbrodni. W  Sarmaşık to kobiety rozdają karty. Budują, niszczą, dzielą i rządzą…

Międzynarodowy sukces serialu 

Serial Maleńkie morderstwa sprzedano do ponad 45 krajów na całym świecie, m.in. do Chile, Chorwacji, Grecji, Hiszpanii, Izraela, Litwy, Rumunii, Serbii i Słowenii. Występująca w produkcji turecka aktorka Gökҫe Bahadir za rolę Oyi otrzymała nominację do tureckiej Złotej Palmy (http://goldenpalmawards.com/).

Maleńkie morderstwa – kiedy i gdzie oglądać? 

Premierowy odcinek Maleńkich morderstw oglądaj w poniedziałek, 31 sierpnia, o 19:00 w Zoom TV.   

najciekawsze materiały

Ruszył konkurs ''Pochwal się swoim ogródkiem lub balkonem''

zobacz

SERIAL Z ARCHIWUM X W TELEWIZJI

zobacz

NARZECZONA ZE STAMBUŁU 5 RAZY W TYGODNIU.

zobacz