Powrót do aktualności

Premiera hitowego serialu kryminalnego Zabójcze umysły w Zoom TV

Jak dorwać inteligentnego psychopatę? Czy da się przewidzieć kolejny ruch sprytnego zwyrodnialca? Najlepsi na świecie profilerzy FBI udowodnią, że tak! Zoom TV zaprasza na premierę kultowego serialu kryminalnego Zabójcze umysły, który cieszy się ogromną popularnością wśród telewidzów na całym świecie. Pierwszy odcinek w Zoom TV w  sobotę, 3 października, o 20:00.

O czym jest serial Zabójcze umysły?

Serial Zabójcze umysły opowiada o pracy elitarnej jednostki FBI, która analizuje psychikę najgroźniejszych przestępców na świecie. Wybitni profilerzy codziennie rozkładają na czynniki pierwsze najbardziej skomplikowane osobowości psychopatów, byle tylko uprzedzić ich kolejny ruch.

Bohaterowie serialu Zabójcze umysły

Pomysłodawcą i założycielem zespołu federalnych profilerów jest doświadczony David Rossi, dla  którego umysł zwyrodnialca to bułka z masłem. Jednostką dowodzi agent specjalny Aaron Hotchner – mistrz w zjednywaniu sobie ludzi i poznawaniu ich największych sekretów. Ekipę tworzą ponadto: agent Derek Morgan – spec od zaburzeń obsesyjno-kompulsywnych; doktor Spencer Reid – typowy geniusz, którego nikt przeciętny nie rozumie; agentka Jennifer JJ Jareau – dawna specjalistka od łączności; niezastąpiona czarodziejka od komputerów Penelope Garcia, która połowę spraw rozwiązuje urokiem osobistym oraz najnowszy nabytek w zespole – Alex Blake, były wykładowca uniwersytecki i wyjadacz w dziedzinie ekspertyz lingwistycznych.

Serial, który zyskał fanów na całym świecie

Zabójcze umysły to światowy hit, jeden z najpopularniejszych seriali kryminalnych ostatnich dwudziestu lat. Polscy widzowie uwielbiają zagadki kryminalne, dlatego w Zoom TV pokażemy kolejny – po Gliniarzach z Chicago – serial tego gatunku. Zabójcze umysły to gwarancja dobrej rozrywki i  dreszczu emocji, a to w Zoom TV lubimy najbardziej – mówi Rafał Freyer, dyrektor programowy  Zoom  TV. Serial Zabójcze umysły od lat cieszy się ogromną popularnością wśród telewidzów na całym świecie. Do dziś powstało aż 15 sezonów produkcji, ostatni miał swoją światową premierę w styczniu tego roku.

Zabójcze umysły – kiedy i gdzie oglądać?

Premierowy odcinek serialu Zabójcze umysły już w sobotę, 3 października, o godzinie 20:00 w Zoom TV.

najciekawsze materiały

Magia świąt przez cały grudzień w Zoom TV

zobacz

I LOVE KABARET – PREMIERA 29 LUTEGO W ZOOM TV.

zobacz

Zoom TV rozpoczął casting do polskiej edycji show randkowego Magia nagości

zobacz