wróć do listy
26.01.2024

NOWY SEZON SHOW KABARETOWE PRZEBOJE JUŻ 18 LUTEGO W ZOOM TV

Kabaretowe przeboje wracają na antenę Zoom TV z zupełnie nowym repertuarem. W tym sezonie widzowie stacji zobaczą występy najlepszych polskich kabaretów i satyryków, ale nie tylko! Gospodarzem show został znany aktor filmowy, teatralny i dubbingowy oraz parodysta – Jerzy Kryszak. Nowy sezon show Kabaretowe przeboje na antenie Zoom TV już w niedzielę, 18 lutego  o godz. 20:00. Program równocześnie będzie także dostępny online w serwisie FilmBox+

 Nowy sezon show Kabaretowe przeboje

Odważne skecze, zwariowane parodie i żarty na każdy temat  to kwintesencja Kabaretowych przebojów. W nowym sezonie show na scenie wystąpią znane grupy artystyczne i najlepsi polscy kabareciarze. Najnowszy materiał zaprezentują m.in.:  ulubieńcy publiczności, laureaci kilkunastu przeglądów i festiwali: Kabaret z Konopi, zwycięzcy PAKI i jeden z najzdolniejszych kabaretów młodego pokolenia – Chyba, zwycięzcy 25. edycji przeglądu RYJEK – Zdolni i Skromni, uwielbiany przez widzów kabaret Jurki, prezentujący starą, dobrą szkołę kabaretu – Koń Polski oraz jedni z bardziej doświadczonych polskich stand-uperów: Tomasz Jachimek i Marcin Wójcik. Gospodarzem programu w tym sezonie został Jerzy Kryszak – żywa legenda polskiej satyry.

Co zobaczymy w pierwszym odcinku nowego sezonu show Kabaretowe przeboje?

W premierowym odcinku Jerzy Kryszak wyjątkowo nie stanie na scenie, a… zasiądzie na widowni! Artysta zadrwi z otaczających nas absurdów w swoim wyjątkowym stylu, który zagwarantował mu miano kultowego parodysty i satyryka. Zdolni i skromni w najnowszym skeczu pokażą, jak może skończyć się blokowanie artystów przez biurokrację i poprawność polityczną. Marcin Wójcik z dystansem opowie, jak objawia się kryzys wieku średniego, z kolei Koń Polski zabierze widzów na manewry wojskowe z udziałem sojuszniczych wojsk NATO. Na koniec kabaret Jurki zaprezentuje wyjątkowy występ muzyczny w stylu latino. Łzy ze śmiechu gwarantowane!

Premiera nowego sezonu show Kabaretowe przeboje na antenie Zoom TV i online w FilmBox+

Reżyserką Kabaretowych przebojów jest niekwestionowana królowa tej formy rozrywki – Beata Harasimowicz. Show składa się z ośmiu 45-minutowych odcinków. Premiera już 18 lutego o godz. 20:00. Emisja w każdą niedzielę w Zoom TV. Program będzie także dostępny online w serwisie FilmBox+, gdzie można również obejrzeć pierwszy sezon show.

Kiedy oglądać:

Co niedzielę od 18 lutego o 20:00 w Zoom TV oraz FilmBox+

Zobacz również

2. SEZON DOMU W CENIE MIESZKANIA JUŻ 3 MARCA W ZOOM TV I SERWISIE FILMBOX+
14.02.24r.
2. SEZON DOMU W CENIE MIESZKANIA JUŻ 3 MARCA W ZOOM TV I SERWISIE FILMBOX+

Według najnowszych danych Eurostatu Polska jest na drugim miejscu w Europie pod względem ...

więcej
PRZEPIS NA HIT od 18 lutego w ZOOM TV i serwisie FILMBOX+
30.01.24r.
PRZEPIS NA HIT od 18 lutego w ZOOM TV i serwisie FILMBOX+

Przepis na Hit to talk-show, w którym widzowie mają okazję poznać bliżej gwiazdy ...

więcej
NOWY SEZON SHOW KABARETOWE PRZEBOJE JUŻ 18 LUTEGO W ZOOM TV
26.01.24r.
NOWY SEZON SHOW KABARETOWE PRZEBOJE JUŻ 18 LUTEGO W ZOOM TV

Kabaretowe przeboje wracają na antenę Zoom TV z zupełnie nowym repertuarem. W tym sezonie ...

więcej
TRZECIA PLANETA OD SŁOŃCA OD 15 STYCZNIA W ZOOM TV
20.12.23r.
TRZECIA PLANETA OD SŁOŃCA OD 15 STYCZNIA W ZOOM TV

Załoga kosmicznego statku ląduje na Ziemi, by poznać życie mieszkańców tej ...

więcej

inne kanały