wróć do listy
17.11.2020

Magia świąt przez cały grudzień w Zoom TV

Śnieg za oknem, zapach wypieków, swetry w renifery, blask kominka, prezenty pod choinką, rodzinna atmosfera i dużo, dużo miłości, czyli… magia świąt przez cały grudzień w Zoom TV! Ostatni miesiąc roku w Zoom TV będzie należał do pełnych ciepła komedii romantycznych, które każdego wprowadzą w świąteczny nastrój i pozwolą zanurzyć się w niepowtarzalnej atmosferze. W grudniu Zoom TV zaprasza na świąteczne filmy od poniedziałku do piątku o 21:00 oraz w weekendy o 20:00.

Cykl „Magia świąt przez cały grudzień w Zoom TV” rozpocznie film Świąteczna miłość, w którym obsypywana prezentami przez nieznajomego Cynthia będzie miała tylko dwanaście dni na poznanie tajemniczego wielbiciela i odnalezienie prawdziwej miłości. Komedia Święta z pazurem, to wzruszająca opowieść o zdeklarowanym singlu, który zapałał uczuciem do wrażliwej studentki weterynarii. Co z tego wyniknie? W produkcji Świąteczny rewanż, zobaczymy jak smakuje miłosna zemsta na zimno. Kiedy zdradzane i bardzo inteligentne kobiety łączą siły, by zemścić się na niewiernym ex, można być pewnym, że nie zabraknie wyrafinowanych tortur… Jedyne w swoim rodzaju będą Święta w Pemberley. Gdy Elizabeth planuje zorganizować świąteczną imprezę przypadkowo poznaje właściciela posiadłości, w której miałaby się ona odbyć. Czy pomiędzy dwojgiem tak różnych ludzi może zaiskrzyć? A czy Idealne święta są możliwe? Holly jest szczęściarą. Do pełni szczęścia brakuje jej tylko idealnego chłopaka, takiego jak manekin z wystawy. Gdy pewnego dnia manekin… ożywa, Holly ma szansę przekonać się czy idealna miłość istnieje. Tytuł Świąteczna dziewczyna opowie współczesną wersję historii o Kopciuszku, w której pochodzący z wyższych sfer Nikolaus zrobi wszystko, by odnaleźć pewną tajemniczą dziewczynę z balu kostiumowego. Czy niewinny pocałunek w windzie może zmienić życie trzech osób, w tym szefowej i jej asystentki? Świąteczny pocałunek udowodni, że tak. Z kolei ciepła i mądra komedia romantyczna Zaślubiny odpowie na pytanie czy jest możliwa miłość chłopaka i dziewczyny, którzy pochodzą z bardzo różnych rodzin.

Pełna lista filmów cyklu tutaj:

ŚWIĄTECZNA DZIEWCZYNA

Uciekający przed zaaranżowanym małżeństwem, pochodzący z wyższych sfer, Nicholas podczas balu kostiumowego zauważa przepiękną dziewczynę. Wiecznie zapracowaną Angie, walczącą o utrzymanie firmy wuja. Ale niczym w opowieści o Kopciuszku, ona znika zanim jemu udaje się skraść choćby pocałunek. Rozpoczynają się szaleńcze poszukiwania. Dwoje ludzi, których różni wszystko. Pochodzenie, stan konta, podejście do życia. Czy podobnie jak w bajce, ta historia będzie miała finał: i żyli długo, i szczęśliwie? Poprawiająca humor komedia dla całej rodziny.

Emisja:
27 listopada / 21:00
8 i 17 grudnia / 21:00

 

ŚWIĄTECZNY POCAŁUNEK

Projektantka ubrań Wendy Walton porzuca swoją dawną pracę i zostaje asystentką czołowej artystki w branży. Dziewczyna pracuje długimi godzinami, licząc na sukces. Pewnego wieczoru zmęczona po intensywnym dniu Wendy zostaje uwięziona w windzie z nieznajomym, bardzo przystojnym mężczyzną. Niezwykła atmosfera sprawia, że między parą uwięzionych dochodzi do namiętnego pocałunku. Po czasie okazuje się, że intrygujący mężczyzna z windy jest partnerem szefowej Wendy, co komplikuje życie całej trójki.

Emisja:
28 listopada/21:00
10 i 29  grudnia / 21:00

IDEALNE ŚWIĘTA

Holly prowadzi wręcz idealne życie, ma idealną pracę, idealnych znajomych. Do pełni szczęścia brakuje jej tylko idealnego chłopaka – najlepiej tak perfekcyjnego, jak manekin, który zdobi wystawę pobliskiego sklepu. Niespodziewanie jej marzenie spełnia się, gdy pewnego dnia potyka się dotkliwe, uderza głową o bruk, a pomocną dłoń podaje jej… ożywiony manekin. Ale czy perfekcyjne życie u boku perfekcyjnego mężczyzny jest rzeczywiście tym, czego pragnie Holly?

Emisja:
29 listopada / 21:00
7 grudnia / 21:00

ŚWIĄTECZNA MIŁOŚĆ

Cynthia wydaje się być kobietą, która nigdy nie dała mężczyźnie prawdziwej szansy. Jednak pewnego dnia zaczyna otrzymywać świąteczne prezenty od tajemniczego wielbiciela i wierzyć, że dostaje je od mężczyzny, który wreszcie spełni jej oczekiwania. Kobieta ma na rozwikłanie zagadki i znalezienie prawdziwej miłości zaledwie dwanaście dni.

Emisja:
30 listopada / 21:00
19 grudnia / 20:00

 

ŚWIĘTA Z PAZUREM

Dla pracującego w straży pożarnej Zacharego nie było nic bardziej odstręczającego i nudnego niż zaangażowanie emocjonalne, zakochanie, o ślubie nawet nie wspominając. Cyniczny, ale szczęśliwy nie zamierzał w swoim życiu zmieniać niczego. Poza… adopcją pewnego bezdomnego kota. A po tym już nic nie było takie same, bo przy tej okazji poznaje śliczną studentkę weterynarii. On, zadeklarowany singiel. Ona, romantyczka do szpiku kości. Zabawna, ale i wzruszająca opowieść o miłości rodzącej się w wyjątkowej, bo świątecznej atmosferze.

Emisja:
1 grudnia / 21:00
20 grudnia / 20:00

ŚWIĄTECZNE ZAUROCZENIE

Kiedy entuzjastka zimowych świąt Addie wypowiada życzenie, aby jej sąsiad Sam zakochał się w niej, nie spodziewa się, że coś się wydarzy, a na pewno nie spodziewa się, że zamiast tego, zakocha się w niej inny sąsiad, Pete. Na domiar złego romantyczne gesty Pete'a stają się coraz bardziej przesadzone, więc Addie prosi o pomoc Sama. Czy z jego wsparciem uda się jej złamać zaklęcie i zdążyć przed Bożym Narodzeniem? A może spędzi resztę swojego życia w walce z Petem?

Emisja:
2 grudnia / 21:00
24 grudnia/ 20:00

ŚWIATECZNY REWANŻ

Kiedy trzy zdradzane, a do tego bardzo inteligentne, kobiety łączą siły, aby zemścić się na niewiernym, byłym chłopaku, można mieć pewność, że nie zabraknie wyrafinowanych tortur. Plan jest okrutny w każdym calu. Zepsuć mu czas, w którym powinien odpocząć. Zemsta okazuje się jednak ciężkim narkotykiem, wciąga, uzależnia i… wyniszcza. Jedna z rozwścieczonych kobiet w trakcie przeprowadzania akcji "rewanż" poznaje interesującego mężczyznę. Aby jednak dać szansę nowej relacji, będzie musiała zapomnieć o bolesnej przeszłości. Czy zdobędzie się na wybaczenie niewiernemu partnerowi?
Komedia romantyczna, która daje do myślenia.

Emisja:
3 grudnia / 21:00

ŚWIĘTA W PEMBERLEY

Gdy zbliżają się święta Bożego Narodzenia, Elizabeth, która zajmuje się zawodowo planowaniem imprez, zostaje wysłana do małego miasteczka, aby zorganizować tam świąteczny festiwal. Na miejscu poznaje miliardera Williama, będącego w procesie sprzedaży posiadłości, którą Elizabeth miała zamiar wykorzystać jako miejsce na planowane wydarzenie. Niespodziewanie między dwojgiem z pozoru niepasujących do siebie ludzi, zaczyna iskrzyć uczucie.

Emisja:
4 i 14 grudnia / 21:00

ŚWIĄTECZNA ZAMIANA

Pewnego zimowego dnia piosenkarka Audrey i bogata dyrektor wytwórni muzycznej Julia zderzają się ze sobą. Następnego ranka kobiety zauważają, że magicznym sposobem zamieniły się ze sobą ciałami. Audrey odkrywa, że chociaż życie Julii jest pełne luksusu, to nie może on zastąpić jej kontaktu z rodziną. Julia zaś zyskuje dużo czasu na spędzanie go w rodzinnym gronie, jednak szybko zauważa, że Audrey nie może odmówić nikomu i przez to traci czas na samą siebie. Gdy zbliżają się święta Bożego Narodzenia, obie kobiety robią wszystko, żeby dowiedzieć się, jak pomóc sobie nawzajem, by móc wrócić do swoich żyć i nie stracić Bożego Narodzenia w gronie własnych rodzin.

Emisja:
5 grudnia / 20:00
28 grudnia / 21:00

SŁODKI SMAK ŚWIĄT

Gdy Emily wraca do rodzinnego miasteczka, aby przejąć piekarnię swojej babci, jej entuzjazm trwa ledwie chwilę. Szybko orientuje się, że klientów jest zbyt mało, żeby rodzinny interes miał szanse przetrwać do Bożego Narodzenia. Jej sytuację pogarsza też pobliska konkurencja. Tym bardziej że traci ona przez nią nie tylko klientów, ale i… głowę. Przystojny szef, Hubert, wie, jak dotrzeć do jej serca. Nie jest ono jednak puste, bo Emily nie może zapomnieć o pewnym tajemniczym liście miłosnym od nieznanego jej wielbiciela. Czy uda się jej uratować piekarnię i kto okaże się jej tajemniczym wielbicielem? Prawda będzie zaskakująca.

Emisja:
6 grudnia / 20:00
23 grudnia/ 21:00

 

OSTATNIE ŚWIĘTA W DOMU

Rozrzucone po całym kraju siostry Marvin przyjeżdżają do Woodstock w stanie Vermont, gdzie mieści się ich dom rodzinny,  by jak co roku wspólnie spędzić dwa tygodnie z okazji świąt Bożego Narodzenia. Każda z sióstr chce opowiedzieć rodzicom o ważnych zmianach w ich życiach. Jednak ich wiadomości schodzą na drugi plan, gdy Państwo Marvin informują córki, że zamierzają szybko sprzedać dom i to ich ostatnie święta w rodzinnej posiadłości.

Emisja:
9 grudnia / 21:00

ZAŚLUBINY

Rebecca to dziewczyna z wyższych sfer mieszkająca w Los Angeles. Henry pochodzi natomiast z biedniejszej rodziny o bogatych tradycjach. Ci dwoje są w sobie nieziemsko zakochani i mają zamiar się pobrać. Młodzi postanawiają ogłosić dobrą nowinę swoim bliskim w czasie świąt Bożego Narodzenia. Na tę okoliczność decydują się zebrać obie rodziny w domu przyszłego pana młodego. Tu zaczynają się komplikacje. Okazuje się bowiem, że rodzice Rebbecki są Żydami, a bliscy Henry'ego obchodzą święta Bożego Narodzenia z wielką pompą. Młodzi szybko zdają sobie sprawę z tego, jak trudno będzie zostać im wszystkim wielką i szczęśliwą rodziną.

Emisja:
13 grudnia / 20:00

 

TAJEMNICE POD JEMIOŁĄ

Rozrzucone po całym kraju siostry Marvin przyjeżdżają do Woodstock w stanie Vermont, gdzie mieści się ich dom rodzinny,  by jak co roku wspólnie spędzić dwa tygodnie z okazji świąt Bożego Narodzenia. Każda z sióstr chce opowiedzieć rodzicom o ważnych zmianach w ich życiach. Jednak ich wiadomości schodzą na drugi plan, gdy Państwo Marvin informują córki, że zamierzają szybko sprzedać dom i to ich ostatnie święta w rodzinnej posiadłości.
Autor widmo programu telewizyjnego, Alex Bartlett, przybywa przed Bożym Narodzeniem do Midway, aby przygotować materiały do specjalnego, świątecznego wydania dla twarzy serialu, a zarazem jego najlepszego przyjaciela, Sterlinga Masters. Alex zakochuje się tam w Arii, która wspólnie z rodzinom prowadzi niedrogą, ale magiczną restaurację.  Podobnie zresztą, jak jego przystojny, wysoki partner, Sterling.

Emisja:
11 grudnia / 20:00
21 grudnia / 21:00

 

CZUŁE ŚWIĘTA

Kayla jest zaręczona z egocentrycznym choreografem Carltonem, który nie zaspokaja jej potrzeb, wręcz przeciwnie, zdaje się nie być nimi zainteresowany. Zbliżają się magiczne święta Bożego Narodzenia i Kayla poznaje mężczyznę swoich marzeń, Dustina, z którym kobieta spontanicznie całuję się w zatrzaśniętej windzie. Wkrótce choreograf przechodzi przemianę na lepsze, Dustin wycofuje się, a Kayla nie wie, którego mężczyznę darzy większym uczuciem.

Emisja:
12 grudnia / 20:00
21 i 30 grudnia / 21:00

ŚWIĄTECZNA MISJA

Sarah Fitzpatrick ulega śmiertelnemu wypadkowi tuż przed Bożym Narodzeniem i trafia przed bramy Niebios. Pewna, że zostanie wpuszczona, z szokiem przyjmuje stwierdzenie, że jej nazwiska nie ma na liście rezerwacji. Otrzymuje jednak szansę powrotu na Ziemię jako „szkolący się anioł” z wymogiem pomocy duszy w potrzebie. Sarah ma zaledwie dwanaście dni poprzedzających Boże Narodzenie, aby zapewnić sobie miejsce na liście aniołów.

Emisja:
16 grudnia / 21:00

GWIAZDKA W MIASTECZKU MARZEŃ

Autorka bestsellerowej książki świątecznej udaje się na wycieczkę do rodzinnego miasta mężczyzny, który zainspirował ją do napisania powieści, ale także zranił jej uczucia.  

Emisja:
18 grudnia / 21:00

ZDĄŻYĆ DO DOMU NA ŚWIĘTA

Cara, która niedawno straciła matkę, w trakcie podróży do rodziny na święta, spotyka na lotnisku sławnego piosenkarza country Heatha, którego także czeka trudne Boże Narodzenie, odkąd nie żyje jego ojciec. Ze względu na złą pogodę ich samolot zostaje odwołany, ale Cara i Heath postanawiają, że pomimo tego spróbują wspólnie dotrzeć innym sposobem do swoich domów.

Emisja:
22 grudnia / 21:00

 

Zobacz również

„Zabójcze potrawy” – odcinek z Kambodży już w sobotę na antenie Zoom TV
06.06.24r.
„Zabójcze potrawy” – odcinek z Kambodży już w sobotę na antenie Zoom TV

W najbliższą sobotę na antenie Zoom TV pojawi się najnowszy odcinek podróżniczo-kulinarnego programu „...

więcej
„Błękitna laguna” i jej kontynuacja w czerwcowej ramówce Zoom TV
06.06.24r.
„Błękitna laguna” i jej kontynuacja w czerwcowej ramówce Zoom TV

W czerwcu stacja Zoom TV przygotowała dla widzów kultowe filmy, które pozwolą ...

więcej
Starożytne historie w Zoom TV
05.06.24r.
Starożytne historie w Zoom TV

Zoom TV zaprasza widzów na wyjątkową podróż w czasie, prezentując fascynujące ...

więcej
Smaki Azji bez cenzury, czyli „Zabójcze potrawy” – nowa produkcja własna Zoom TV już od 25 maja
08.05.24r.
Smaki Azji bez cenzury, czyli „Zabójcze potrawy” – nowa produkcja własna Zoom TV już od 25 maja

Zabójczo niebezpieczna, zabójczo odrażająca i zabójczo pyszna. Właśnie ...

więcej

inne kanały