wróć do listy
30.11.2023

KOMEDIOWE ŚWIĘTA PO POLSKU W ZOOM TV

Z okazji Świąt Bożego Narodzenia, Zoom TV zaprasza na Komediowe święta po polsku, czyli wyjątkowe zestawienie kultowych filmów, które od lat bawią kolejne pokolenia Polaków. W wigilię widzowie zobaczą Rozmowy kontrolowane oraz Chłopaki nie płaczą. Pierwszy i drugi dzień świąt upłynie pod znakiem legendarnych komedii lat 90-tych: Fuks i Sztos

Wigilia w Zoom TV czyli Rozmowy kontrolowane i Chłopaki nie płaczą

W wigilijny wieczór w Zoom TV widzowie będą mieli okazję zobaczyć pierwszą komedię o stanie wojennym, czyli Rozmowy kontrolowane z wybitnym Stanisławem Tymem w głównej roli. Znany z Misia Ryszard Ochódzki dostaje od pułkownika UB zadanie przeniknięcia do struktur Solidarności w Suwałkach. Na miejscu zastaje go stan wojenny. W wyniku serii przypadkowych zdarzeń, Ochódzki staje się bohaterem walczącego podziemia. Z kolei późnym wieczorem na antenie stacji pojawi się film Chłopaki nie płaczą, czyli naszpikowana kultowymi cytatami pozycja obowiązkowa z legendarnymi kreacjami Cezarego Pazury, Bohdana Łazuki, Macieja Stuhra, Michała Milowicza i Mirosława Zbrojewicza. Bolec – właściciel agencji towarzyskiej i syn szefa mafii spotyka się z twardzielami z Wybrzeża, aby ubić interes. Tak naprawdę Bolec to nieudacznik, który bardziej udaje gangstera niż nim jest. Przypadek sprawia, że w klubie dochodzi do strzelaniny, podczas której gangsterzy zostają ranni, a ginie… walizka z pieniędzmi. Wszystko wskazuje na to, że walizkę zabrał młody skrzypek Kuba, przypadkowy świadek całego zamieszania.

O czym opowiada film Fuks

Pierwszy dzień świąt upłynie pod znakiem Fuksa, czyli jednej z najpopularniejszych komedii gangsterskich końca lat 90-tych. Aleks obchodzi 18. urodziny. Właśnie w tym dniu postanawia wyrównać rachunki z Bagińskim – biznesmenem-gangsterem, który przed laty skrzywdził jego matkę. W tym celu chłopak realizuje przebiegłą intrygę, w realizacji której pomaga mu Sonia – sekretarka Bagińskiego. Osiemnastolatek nie wie jednak, że jego obiekt zemsty jest także jego ojcem. Co gorsza, na tropie Aleksa jest już śledczy, który obserwuje każdy jego krok. Genialne dialogi i wielkie emocje zagwarantują Maciej Stuhr, Janusz Gajos, Adam Ferency i Agnieszka Krukówna.

O czym opowiada film Sztos

26 grudnia Komediowe Święta po polsku w Zoom TV zakończy film Sztos, czyli debiut reżyserski aktora Olafa Lubaszenki z Cezarym Pazurą i Janem Nowickim w rolach głównych. Sopot, początek lat 70. 30-letni Synek wychodzi z więzienia po półtorarocznej odsiadce i wraca do rodzinnego Trójmiasta. Kontaktuje się z dawnym kumplem, sporo starszym Erykiem, który jest fachowcem od przewalanek – oszustw walutowych. Doświadczony kumpel wciąga Synka do spółki i teraz już razem oszukują cudzoziemców przy wymianie walut. Pewnego dnia Eryk przegrywa dużą sumę pieniędzy i postanawia się zemścić na równie dużą skalę.

Święta mogą być nie tylko radosne – mogą też być naprawdę zabawne!

Kiedy oglądać:

 Rozmowy kontrolowane – 24 grudnia o godz. 20:00

Chłopaki nie płaczą24 grudnia o godz. 22:00

Fuks25 grudnia o godz. 20:00

Sztos26 grudnia o godz. 20:00

 

Zobacz również

2. SEZON DOMU W CENIE MIESZKANIA JUŻ 3 MARCA W ZOOM TV I SERWISIE FILMBOX+
14.02.24r.
2. SEZON DOMU W CENIE MIESZKANIA JUŻ 3 MARCA W ZOOM TV I SERWISIE FILMBOX+

Według najnowszych danych Eurostatu Polska jest na drugim miejscu w Europie pod względem ...

więcej
PRZEPIS NA HIT od 18 lutego w ZOOM TV i serwisie FILMBOX+
30.01.24r.
PRZEPIS NA HIT od 18 lutego w ZOOM TV i serwisie FILMBOX+

Przepis na Hit to talk-show, w którym widzowie mają okazję poznać bliżej gwiazdy ...

więcej
NOWY SEZON SHOW KABARETOWE PRZEBOJE JUŻ 18 LUTEGO W ZOOM TV
26.01.24r.
NOWY SEZON SHOW KABARETOWE PRZEBOJE JUŻ 18 LUTEGO W ZOOM TV

Kabaretowe przeboje wracają na antenę Zoom TV z zupełnie nowym repertuarem. W tym sezonie ...

więcej
TRZECIA PLANETA OD SŁOŃCA OD 15 STYCZNIA W ZOOM TV
20.12.23r.
TRZECIA PLANETA OD SŁOŃCA OD 15 STYCZNIA W ZOOM TV

Załoga kosmicznego statku ląduje na Ziemi, by poznać życie mieszkańców tej ...

więcej

inne kanały