wróć do listy
07.02.2022

JAK TO DZIAŁA? I CZY W OGÓLE DZIAŁA? PREMIERA NAJNOWSZEJ PRODUKCJI ZOOM TV GADŻET SHOW JUŻ W MARCU!

Czy istnieje niewidzialny kask rowerowy? Jak uporać się z problemem wiecznie pogniecionych ubrań? Czym otwierać kokosy i jak przechowywać świeże zioła, by na  długo zachować ich świeżość? Na te i wiele innych pytań odpowie nowy program poradnikowy Gadżet show. Premiera najnowszej produkcji Zoom TV już we wtorek, 1  marca o godz. 20:30.

Który gadżet wybrać?

Marki prześcigają się w tworzeniu coraz to nowszych produktów, które mają oszczędzić czas, upiększyć mieszkanie, czy też sprawić, by nasze życie stało się prostsze. Często nie wiemy jednak, czy dany gadżet działa i czy rzeczywiście wpłynie na naszą codzienność.  W programie Gadżet show pokazujemy i  testujemy produkty, które nie tylko pomagają w codziennych czynnościach, ale są też dobrze zaprojektowane, funkcjonalne, poręczne i są z różnych półek cenowych.

Kinga Zawodnik jako prowadząca Gadżet show

Program prowadzą blogerka lifestylowa Marta Lech-Maciejewska, której czasami pomaga w  testowaniu gadżetów jej mąż Jan Lech, i znana z programów telewizyjnych i odkrywaniu nowych sposobów na życie Kinga Zawodnik. W każdym odcinku Marta prezentuje kilkanaście gadżetów z  różnych dziedzin życia. Kinga zaś testuje produkty, zaczynając od unboxingu, czyli rozpakowania pudełka, którego zawartość jest dla niej niespodzianką. Jej zadanie to odkryć, do czego służy dany produkt i ocenić jego funkcjonalność.

Humor, wiedza, praktyka

W programie Gadżet show sprawdzamy, jakie urządzenia mogą przyspieszyć pracę, testujemy najnowsze eko-rozwiązania, szukamy najciekawszych udogodnień do kuchni czy łazienki. Nasza testerka Kinga Zawodnik, dzięki naturalności i poczuciu humoru odnajdzie się w każdej sytuacji i  rozśmieszy nawet największego ponuraka. Marta Lech-Maciejewska zapewni ciekawą i przejrzystą prezentację wszystkich pokazywanych urządzeń i udowodni, że  ich obsługa jest dziecinnie prosta! Program gwarantuje dobrą zabawę, połączoną z  merytoryczną wiedzą o nowościach w świecie gadżetów.

Gadżet show kiedy i gdzie oglądać?

Program Gadżet show oglądaj w każdy wtorek od 1 marca od godz. 20:30 w Zoom TV. Powtórki programu w czwartki godz. 19:00 i w niedziele godz. 9:30.

Zobacz również

„Zabójcze potrawy” – odcinek z Kambodży już w sobotę na antenie Zoom TV
06.06.24r.
„Zabójcze potrawy” – odcinek z Kambodży już w sobotę na antenie Zoom TV

W najbliższą sobotę na antenie Zoom TV pojawi się najnowszy odcinek podróżniczo-kulinarnego programu „...

więcej
„Błękitna laguna” i jej kontynuacja w czerwcowej ramówce Zoom TV
06.06.24r.
„Błękitna laguna” i jej kontynuacja w czerwcowej ramówce Zoom TV

W czerwcu stacja Zoom TV przygotowała dla widzów kultowe filmy, które pozwolą ...

więcej
Starożytne historie w Zoom TV
05.06.24r.
Starożytne historie w Zoom TV

Zoom TV zaprasza widzów na wyjątkową podróż w czasie, prezentując fascynujące ...

więcej
Smaki Azji bez cenzury, czyli „Zabójcze potrawy” – nowa produkcja własna Zoom TV już od 25 maja
08.05.24r.
Smaki Azji bez cenzury, czyli „Zabójcze potrawy” – nowa produkcja własna Zoom TV już od 25 maja

Zabójczo niebezpieczna, zabójczo odrażająca i zabójczo pyszna. Właśnie ...

więcej

inne kanały