wróć do listy
21.07.2017

Hity Zoom TV na 22-28 lipca

Sprawdźcie, co przygotowaliśmy dla Was na najbliższy tydzień! Już w niedzielę, 23 lipca, premiera francuskiej komedii „Królową być” z Catherine Deneuve – satyra na życie ludzi z wyższych sfer. Zapraszamy też na premierowe odcinki popularnych seriali „Gang Olsena” i „Poirot”, serii dokumentalnej „Sąsiad mój wróg”, a także najgłośniejszy film Marka Koterskiego „Dzień świra”.

Dzień świra

komedia, dramat, Polska 2002, reż. Marek Koterski, wyst.: Marek Kondrat, Andrzej Grabowski, Janina Traczykówna, Michał Koterski, Piotr Machalica, Zbigniew Buczkowski.

Najgłośniejszy film Marka Koterskiego. 44-letni Adaś Miarczyński to wiecznie sfrustrowany inteligent, który nie ma w życiu szczęścia. Denerwują go sąsiedzi, psy załatwiające swoje potrzeby gdzie popadnie, odgłosy robót ulicznych. Spotkania z matką, synem, a tym bardziej z byłą żona frustrują go jeszcze bardziej. Adaś Miauczyński jest sam. W codziennym życiu towarzyszą mu tylko dziwne nawyki i przyzwyczajenia. Dręczony obsesjami stoi na skraju załamania nerwowego. Pewnego dnia postanawia przełamać schemat dnia codziennego i wyrusza nad morze. Pojawia się nadzieja na zregenerowanie strapionego umysłu…

Emisja: sobota, 22 lipca, godz. 22:00

 

PREMIERA ZOOM TV!

Gang Olsena wpada w szał

komedia kryminalna, Dania 1976, reż. Erik Balling, wyst.: Ove Sprogøe, Morten Grunwald, Poul Bundgaard, Kirsten Walther

Olsen dokonuje zemsty na baronie, który w celu oszustwa zlecił mu kradzież własnej wazy z dynastii Ming i oddał go w ręce policji. W finałowej scenie gang Olsena przedziera się przez piwnice Teatru Królewskiego w Kopenhadze używając młotów, wiertarek i ładunków wybuchowych w synchronizacji z graną w teatrze uwerturą opery Elverhøj ("Elfowe Wzgórza") Freidricha Kuhlaua.

Premiera: niedziela, 23 lipca, godz. 17:00

Emisja: każda niedziela, godz. 17:00

 

PREMIERA ZOOM TV!

Królową być” („Palais Royal”)

komedia, Francja 2005, reż. Valérie Lemercier, wyst. Catherine Deneuve, Valérie Lemercier, Lambert Wilson, Vincent Grass

Zabawny portret perypetii dynastycznych w rodzinie królewskiej pewnego fikcyjnego państwa. Król ginie nagle w tragicznym wypadku. Po jego śmierci, wdowa, królowa Eugenia oraz szef protokołu odmawiają prawa do tronu prawowitemu następcy, księciu Albanowi, bo jest kawalerem. Nowym monarchą ma zostać młodszy brat Albana, książę Arnaud. Jego żona, księżniczka Armelle musi zrezygnować z pracy jako terapeutka mowy i podporządkować się królewskiej etykiecie.

Premiera: niedziela, 23 lipca, godz. 19:10

 

PREMIERA ZOOM TV!

Poirot” („Agatha Christie's Poirot”)

serial kryminalny, Wielka Brytania 1990, reż. Richard Spence, wyst.: David Suchet, Hugh Fraser, Philip Jackson, Pauline Moran, James D’ArcyChristopher Bowen.

Herkules Poirot to najpopularniejszy detektyw świata, postać stworzona przez królową kryminału Agathę Christie. Wykorzystując niezwykły intelekt oraz instynkt detektyw rozwiązuje niezwykle zawiłe zagadki kryminalne.

Emisja: poniedziałek, 24 lipca, godz. 18:55 (sezon 2, odc. 8 – „Gwiazda zachodu”)

Emisja: poniedziałek-piątek, godz. 19:00

 

PREMIERA ZOOM TV!

Sąsiad mój wróg” („Fear The Neighbor”, sezon 2)

dokument, USA 2015

Seria dokumentalna o kłótniach sąsiedzkich, które tylko z pozoru wydają się banalne. Gdy ludzie, którzy się nie znoszą mieszkają zbyt blisko siebie, błahe sprawy mogą urosnąć do rangi poważnych problemów, a waśnie doprowadzić do tragedii. W każdym odcinku serii poznajemy historię sąsiedzkiego konfliktu, który przerodził się w koszmar.

Premiera: wtorek, 25 lipca, godz. 21:10 i 22:10 (odc. 9. i 10.)

Emisja: każdy wtorek, godz. 21:00

 

Zabójcy” („Those Who Kill”)

dramat, kryminał, thriller, Dania 2011, reż. Birger Larsen, wyst.: Jakob Cedergren, Laura Bach, Lars Mikkelsen, Frederik Meldal Nørgaard, Lærke Winther Andersen.

Głośny skandynawski serial kryminalny opowiadający o parze detektywów, którzy specjalizują się w seryjnych morderstwach. Co skłania przestępców do brutalnych zbrodni, których dokonują regularnie? Aby ich pojmać, detektywi muszą nauczyć się myśleć tak, jak oni. Serial, który okazał się przebojem w Danii, zyskał opinię szokującej i mrocznej produkcji dla widzów o stalowych nerwach.

Emisja: środa, 26 lipca, godz. 21:05 (odc. 6 – „Cień przeszłości”)

Zobacz również

Już jesienią wyemitujemy w Zoom TV trzecią serię wyjątkowego show randkowego Magia nagości. Polska.
22.06.22r.
Już jesienią wyemitujemy w Zoom TV trzecią serię wyjątkowego show randkowego Magia nagości. Polska.

Znowu przetestujemy polską widownię od dołu do góry, przekonamy się o potędze ...

więcej
KIM SĄ UCZESTNICY POLSKIEJ EDYCJI POWER OF LOVE? WŚRÓD NICH OSOBY Z LOVE ISLAND I YOU CAN DANCE!
31.03.22r.
KIM SĄ UCZESTNICY POLSKIEJ EDYCJI POWER OF LOVE? WŚRÓD NICH OSOBY Z LOVE ISLAND I YOU CAN DANCE!

Na ten moment czekają wszyscy fani programów randkowych. Oto 6 z 18 singli, którzy zawalczą ...

więcej
ZOOM TV UCHYLA DRZWI DO STUDIA  POWER OF LOVE. POLSKA
23.03.22r.
ZOOM TV UCHYLA DRZWI DO STUDIA POWER OF LOVE. POLSKA

Basen z podgrzewaną wodą, romantyczna przestrzeń z paleniskiem, uliczka nawiązująca do słynnego ...

więcej
Rusza casting do Magii nagości. Polska 3
18.03.22r.
Rusza casting do Magii nagości. Polska 3

Zgłoś się do kolejnej edycji randkowego show Po wielkim sukcesie dwóch pierwszych edycji ...

więcej

inne kanały