wróć do listy
13.02.2023

BODY SOS: NAGA PRAWDA – PO RAZ PIERWSZY W POLSKIEJ TELEWIZJI!

Przełomowy technologicznie, obalający mity i pomagający w podjęciu decyzji, która zmieni nie tylko wygląd, ale też życie uczestników. Premiera Body SOS: naga prawda już w sobotę, 4 marca o godz. 23:00 w Zoom TV.

OPERACJA CZY AKCEPTACJA?

Nowe piersi, pośladki czy brzuch… operacja plastyczna to zawsze poważny krok. Uczestnikami show Body SOS: naga prawda są osoby, które nie czują się dobrze w swoim ciele i chciałyby poprawić swój wygląd i jakość życia. Czy skalpel jest jednak zawsze rozwiązaniem? Zanim uczestnicy dokonają decyzji zmieniającej ich życie, pomożemy im ustalić, czy jest ona słuszna. W pierwszym odcinku show widzowie poznają m.in. Stevena, który zgłosił się do programu, by z pomocą najnowszej technologii rozważyć operację powiększenia penisa oraz Steph, dla której zbyt duży, opadający biust jest przyczyną nie tylko kompleksów, lecz również problemów ze zdrowiem.

O CZYM JEST SHOW?

W podjęciu świadomej decyzji pomaga im ich indywidualny awatar, stworzony przez zespół chirurgów i artystów na podstawie kilkuset trójwymiarowych skanów nagiej sylwetki. Dzięki zaawansowanej technologii, uczestnicy mogą zobaczyć, jak wyglądają teraz i jak zmieni się ich ciało, jeśli faktycznie poddadzą się planowanemu zabiegowi. Awatary „przed” i „po” zostaną również poddane ocenie 50 osób. Uczestnicy mogą zatem nie tylko spojrzeć na siebie z zupełnie nowej perspektywy, ale także przekonać się, czy ewentualna ingerencja chirurgiczna wpłynie pozytywnie na to, jak postrzegani są przez otoczenie. Dzięki pozytywnym i wspierającym opiniom usłyszanym od przypadkowych osób, uczestnicy programu nabierają większej pewności siebie i zaczynają czuć się lepiej w swoim ciele, takim jakie jest… w wielu przypadkach rezygnując ze zmian. Ci, którzy decydują się na medycynę estetyczną dokonują jednak świadomego wyboru, mając pełną wiedzę o możliwym ryzyku, kosztach i efektach. Operacja plastyczna to nie jest bowiem coś, co można zwrócić do sklepu, gdy nam się nie spodoba. To często decyzja, która w znaczący sposób wpływa na nasze życie.

KIEDY OGLĄDAĆ?

Premiera Body SOS: naga prawda w sobotę, 4 marca o godz. 23:00 w Zoom TV.

Zobacz również

KATARZYNA SKRZYNECKA I PIOTR GĄSOWSKI GOSPODARZAMI KABARETOWYCH PRZEBOJÓW W ZOOM TV
17.08.23r.
KATARZYNA SKRZYNECKA I PIOTR GĄSOWSKI GOSPODARZAMI KABARETOWYCH PRZEBOJÓW W ZOOM TV

W poniedziałek, 4 września, Zoom TV zaprezentuje nową odsłonę rozrywkowego show pt. Kabaretowe ...

więcej
SPRAWDZONE SPOSOBY NA DOM SKĄPANY W ROŚLINACH PATENT NA ZIELEŃ – NOWY PROGRAM PORADNIKOWY W ZOOM TV
10.05.23r.
SPRAWDZONE SPOSOBY NA DOM SKĄPANY W ROŚLINACH PATENT NA ZIELEŃ – NOWY PROGRAM PORADNIKOWY W ZOOM TV

Już w sobotę, 13 maja o godz. 12:00, kolejny odcinek Patentu na zieleń w Zoom TV. Przed ...

więcej
RYK SILNIKÓW W SERCU, SMAR NA DŁONIACH I DUSZA… WRAŻLIWCA
25.04.23r.
RYK SILNIKÓW W SERCU, SMAR NA DŁONIACH I DUSZA… WRAŻLIWCA

PIOTR JAMROŚ – MECHANIK OD ZADAŃ SPECJALNYCH – BOHATEREM SZÓSTEGO ODCINKA DRUGIEGO SEZONU ZŁOTEGO INTERESU...

więcej
TWOJE MIESZKANIE ROZKWITNIE NA NOWO!
13.04.23r.
TWOJE MIESZKANIE ROZKWITNIE NA NOWO!

PATENT NA ZIELEŃ – NOWY PROGRAM PORADNIKOWY W ZOOM TV I CANAL+ DOMOCzy chemia domowa ...

więcej

inne kanały