wróć do listy
06.06.2024

„Błękitna laguna” i jej kontynuacja w czerwcowej ramówce Zoom TV

W czerwcu stacja Zoom TV przygotowała dla widzów kultowe filmy, które pozwolą przenieść się w magiczny świat egzotycznych przygód i niezapomnianych emocji. Już w sobotę 22 i 29 czerwca na antenie pojawią się kolejno dwie produkcje – „Błękitna laguna” z Brooke Shields i Christopherem Atkinsem w rolach głównych, oraz jej kontynuacja „Powrót do błękitnej laguny”, gdzie w role zakochanych rozbitków wcielili się Milla Jovovich i Brian Krause.

„Błękitna Laguna” to opowieść o miłości i przetrwaniu. Film przedstawia historię dwójki małych dzieci, którym po katastrofie morskiej udaje się przeżyć i wraz z okrętowym kucharzem docierają na bezludną wyspę. Z upływem lat, Emmeline (Brooke Shields) i Richard (Christopher Atkins) dorastają w otoczeniu dzikiej i egzotycznej przyrody. Uczą się stawiać czoła wyzwaniom, a łącząca ich dziecięca fascynacja przeradza się w głębokie uczucie. „Błękitna Laguna” to ekranizacja słynnej powieści Henry’ego DeVere’a Stackpoole’a, która zdobyła ogromną popularność dzięki swojej urzekającej scenerii, emocjonującej fabule i śmiałemu podejściu do tematów dojrzewania i miłości. Reżyserowany przez Randala Kleisera film stał się sensacją lat 80., przyciągając widzów na całym świecie. Uwagę mediów zwróciła także rola młodej Brooke Shields, która przed rolą w „Błękitnej Lagunie” była znana głównie jako dziecięca aktorka i modelka. Jej występ w filmie, wywołał sporo kontrowersji ze względu na wiek – miała zaledwie 14 lat – oraz na sceny, które były uważane za śmiałe i budzące dyskusje na temat ochrony młodych aktorów w przemyśle filmowym. Pomimo tych kontrowersji, właśnie ta rola otworzyła Shields drzwi do międzynarodowej sławy. Produkcję z jej udziałem będzie można obejrzeć w sobotę 22 czerwca o godzinie 20:45 na kanale Zoom TV.

Tydzień później, w sobotę 29 czerwca, Zoom TV przygotował dla widzów kontynuacje tej niesamowitej produkcji. „Powrót do błękitnej laguny” to poruszająca historia, która ma miejsce 15 lat po zdarzeniach z pierwszej części filmu. Płynący po południowym Pacyfiku okręt napotyka na pełnym morzu szalupę z trojgiem ludzi. Jednak tylko Richardowi Juniorowi, synowi Emmeline i Richarda udaje się przeżyć. Chłopiec zostaje przygarnięty przez owdowiałą samotną matkę, Sarę. Wkrótce na statku wybucha epidemia cholery i  aby uniknąć śmiertelnej zarazy, Sara wraz z dziećmi decyduje się opuścić okręt. Na wątłej szalupie docierają do małej, bezludnej wyspy, która okazuje się być dawnym domem Richarda. Z upływem czasu, para nastoletnich rozbitków – Lilli (Milla Jovovich) i Richard Junior (Brian Krause) odkrywają uroki pierwszej miłości. Duża dawka romantycznych emocji, przepiękne zdjęcia i muzyka zabiorą widzów wprost na egzotyczną wyprawę. A to wszystko w sobotę 29 czerwca o godzinie 20:50 na kanale Zoom TV.

 

Harmonogram emisji:

„Błękitna Laguna” – sobota, 22 czerwca, godz. 20:45

„Powrót do Błękitnej Laguny” – sobota, 29 czerwca, godz. 20:50

Zobacz również

„Zabójcze potrawy” – odcinek z Kambodży już w sobotę na antenie Zoom TV
06.06.24r.
„Zabójcze potrawy” – odcinek z Kambodży już w sobotę na antenie Zoom TV

W najbliższą sobotę na antenie Zoom TV pojawi się najnowszy odcinek podróżniczo-kulinarnego programu „...

więcej
„Błękitna laguna” i jej kontynuacja w czerwcowej ramówce Zoom TV
06.06.24r.
„Błękitna laguna” i jej kontynuacja w czerwcowej ramówce Zoom TV

W czerwcu stacja Zoom TV przygotowała dla widzów kultowe filmy, które pozwolą ...

więcej
Starożytne historie w Zoom TV
05.06.24r.
Starożytne historie w Zoom TV

Zoom TV zaprasza widzów na wyjątkową podróż w czasie, prezentując fascynujące ...

więcej
Smaki Azji bez cenzury, czyli „Zabójcze potrawy” – nowa produkcja własna Zoom TV już od 25 maja
08.05.24r.
Smaki Azji bez cenzury, czyli „Zabójcze potrawy” – nowa produkcja własna Zoom TV już od 25 maja

Zabójczo niebezpieczna, zabójczo odrażająca i zabójczo pyszna. Właśnie ...

więcej

inne kanały