wróć do listy
27.09.2021

Andrzej Duda, były wizażysta oraz mistrz tai- chi w najnowszej produkcji Zoom TV. Premiera programu Polskie złote rączki już 1 października

Czy to możliwe, że Andrzej Duda naprawił pisuar w Rybniku? Co się stanie, gdy za drobne naprawy weźmie się wizażysta? Jak to jest pracować z najbliższą rodziną? Na te i inne pytania odpowie zabawna seria dokumentalna Polskie złote rączki, której bohaterami są spece od drobnych napraw, remontów, a nawet przeprowadzek. Premiera najnowszej produkcji Zoom TV już w piątek, 1 października o 22:00.

Wszystko to zobaczysz w nowym programie Zoom TV

Naprawią kran, pomalują̨ ścianę̨, położą̨ płytki, a jak trzeba, to wyniosą̨ szafę̨ i skoszą̨ trawnik. Może nie są fachowcami, ale znają się na wszystkim i walczą o każde zlecenie. A jak pracują! Rzetelnie i z uśmiechem na ustach, bo mają dystans do siebie i poczucie humoru. No chyba, że się pokłócą… Wchodzą do polskich domów, by naprawiać usterki, a niekiedy przyglądać się relacjom mieszkańców. Takie właśnie są Polskie złote rączki!

Nie ma serialu bez bohaterów

Andrzej i Adrian to Ślązacy pełną gębą: „godojom” po śląsku i mają twarde charaktery. Andrzej to żartowniś, który ciągle wywołuje konsternację u klientów. A to za sprawą nazwiska – Duda. Andrzej Duda?!? Ale jak to? Drugiej takiej pary złotych rączek, jak Paweł i Dawid nie ma w całej Polsce. Paweł to fachowiec, Dawid woli robić makijaże. Paweł jest tu mistrzem, a Dawid uczniem. Niełatwym uczniem… Wystarczy drobiazg, by zrobił prawdziwą dramę. Amanda jest córką Tomka, mimo to są jak ogień i woda. Ona kocha, kiedy wszystko jest na czas, on lubi się grzebać i jest zapominalski. Zdarzają mu się nawet drzemki w pracy… O Bartku i Czarku można mówić godzinami. Są kumplami, a oprócz tego, że zajmują się drobnymi zleceniami, mają mnóstwo pasji. Rolki, deskorolka, longboard, kite, a nawet salsa i bachata. Dobrze zbudowani, wytatuowani, hollywoodzkie uśmiechy. Słowem: przystojniaki. Zauroczone klientki zdecydowanie to zauważają… Są jeszcze Patrycja i Paweł, Krzysztof i Marek oraz Artur z Piotrkiem. Wszyscy niepowtarzalni i jedyni w swoim rodzaju.

Swojski klimat

Polskie złote rączki to nasza druga duża produkcja własna, która tej jesieni będzie miała swoją premierę w Zoom TV. Po opartym na brytyjskiej licencji show „Magia nagości. Polska” tym razem zdecydowaliśmy się na coś bardziej swojskiego: zabawną serię o drobnych naprawach, której bohaterami są zwykli Polacy – polskie złote rączki. To oni i relacje między nimi stanowią o sile tego programu. Wszyscy są szczerzy, naturalni i od razu dają się polubić. Jestem przekonany, że nasi widzowie szybko się z nimi zaprzyjaźnią – mówi Rafał Freyer, Dyrektor Programowy Zoom TV.

Polskie złote rączki kiedy i gdzie oglądać?

Polskie złote rączki oglądaj w piątki o godz. 22:00 w Zoom TV.

Zobacz również

KIM SĄ UCZESTNICY POLSKIEJ EDYCJI POWER OF LOVE? WŚRÓD NICH OSOBY Z LOVE ISLAND I YOU CAN DANCE!
31.03.22r.
KIM SĄ UCZESTNICY POLSKIEJ EDYCJI POWER OF LOVE? WŚRÓD NICH OSOBY Z LOVE ISLAND I YOU CAN DANCE!

Na ten moment czekają wszyscy fani programów randkowych. Oto 6 z 18 singli, którzy zawalczą ...

więcej
ZOOM TV UCHYLA DRZWI DO STUDIA  POWER OF LOVE. POLSKA
23.03.22r.
ZOOM TV UCHYLA DRZWI DO STUDIA POWER OF LOVE. POLSKA

Basen z podgrzewaną wodą, romantyczna przestrzeń z paleniskiem, uliczka nawiązująca do słynnego ...

więcej
Rusza casting do Magii nagości. Polska 3
18.03.22r.
Rusza casting do Magii nagości. Polska 3

Zgłoś się do kolejnej edycji randkowego show Po wielkim sukcesie dwóch pierwszych edycji ...

więcej
MAŁGORZATA LEITNER POPROWADZI NOWE SHOW POWER OF LOVE. POLSKA W  ZOOM TV
15.03.22r.
MAŁGORZATA LEITNER POPROWADZI NOWE SHOW POWER OF LOVE. POLSKA W ZOOM TV

Polską edycję randkowego show Power of Love w Zoom TV poprowadzi Małgorzata Leitner, menadż...

więcej

inne kanały