wróć do listy
14.02.2024

2. SEZON DOMU W CENIE MIESZKANIA JUŻ 3 MARCA W ZOOM TV I SERWISIE FILMBOX+

Według najnowszych danych Eurostatu Polska jest na drugim miejscu w Europie pod względem wzrostu cen mieszkań w 2023 roku. Wzrost jest na tyle duży, że piszą o nas zagraniczne media, a coraz więcej młodych ludzi traci nadzieję na własne cztery kąty. A co, jeśli zamiast na mieszkanie w centrum, zdecydowaliby się na… dom? W programie Dom w cenie mieszkania Kuba Midel pokaże, że mały dom daje duże możliwości, a zakup wymarzonej nieruchomości wcale nie musi oznaczać milionów na koncie i kredytów zaciąganych na dziesiątki lat. Premiera już w niedzielę, 3 marca o godz. 17:30 w Zoom TV. Program równocześnie będzie także dostępny w serwisie FilmBox+

O czym jest program Dom w cenie mieszkania?

Domy na wodzie, modułowe, szkieletowe i te tradycyjne – murowane. Wszystkie absolutnie niepowtarzalne i blisko natury. Na wakacje, na weekend, na… stałe! W 2. sezonie Domu w cenie mieszkania Kuba Midel po raz kolejny odwiedzi różne zakątki Polski i pokaże widzom alternatywy inwestycji w domy, których cena nie odbiega od średniej ceny mieszkania w mieście. Prowadzący będzie zwracał uwagę na metraż, rozwiązania przestrzenne i materiały, z których są zbudowane. Zwróci także uwagę na wyposażenie i aranżację pomieszczeń. Przyjrzy się lokalizacji i atrakcjom wokół. Z kolei właściciele domów podzielą się z prowadzącym swoimi doświadczeniami – szczegółowo opowiedzą o kosztach inwestycji, średnich kwotach utrzymania nieruchomości, dlaczego zdecydowali się na takie a nie inne rozwiązania oraz
o trudnościach, jakie można napotkać przy projektowaniu i budowie domu.

Drugi sezon Domu w cenie mieszkania

W 2. sezonie „Domu w cenie mieszkania” widzowie poznają między innymi historię Dawida Janigi, który własnymi rękami od podstaw zbudował dom szkieletowy – Pół na pół. Co ciekawe, Dawid część drewna na dom pozyskał z własnego lasu, który samodzielnie ściął. Kolejną bohaterką będzie, Emilia Stępniak, którą ceny nieruchomości w Warszawie skutecznie zniechęciły do zakupu mieszkania inwestycyjnego. Zdecydowała się na kupno gruntu nad Narwią i dom w stylu nowoczesnej stodoły. Przeniesiemy się też do miejscowości Nowa Wieś Zbąska w woj. wielkopolskim, aby spotkać się z Tomaszem Jagiełłą, który wybudował pływający dom – Willa Hideout. Z kolei Magdalena Grycz zaprosi widzów do Żbika – małego, czarnego, trójkątnego domku z sauną, położonego 100 metrów od rzeki Bug. Bohaterka programu, część kwoty z każdego wynajmu przeznacza na konto międzynarodowej organizacji pozarządowej, działającej na rzecz ochrony ginących gatunków zwierząt i cennych przyrodniczo miejsc na świecie.

Kto poprowadzi program?

Kuba Midel jest znanym przedsiębiorcą, inwestorem i specjalistą od nieruchomości. Widzowie Zoom TV będą mogli skorzystać z bezcennego doświadczenia Kuby, a wskazówki udzielone przez przedsiębiorcę mogą okazać się nieocenionym wsparciem dla wszystkich, poszukujących swojego lokum na wymagającym rynku nieruchomości.

Dom w cenie mieszkania już w niedzielę, 3 marca o godz. 17:30 w Zoom TV. Program będzie także dostępny w serwisie FilmBox+.

 

Zobacz również

Najlepsze skecze kabaretowe – TOP 10 „Hitów polskiego kabaretu”
12.04.24r.
Najlepsze skecze kabaretowe – TOP 10 „Hitów polskiego kabaretu”

Już od sześciu sezonów „Hity polskiego kabaretu” bawią widzów Zoom TV. W ...

więcej
5 filmów kryminalnych nakręconych w Bostonie
12.04.24r.
5 filmów kryminalnych nakręconych w Bostonie

Wprawdzie w rankingu* najbardziej niebezpiecznych miast w USA Boston znajduje się dopiero na 43. miejscu (pierwsza ...

więcej
Dlaczego popierali zbrodniarza i kim byli „Ludzie Hitlera”? Serial dokumentalny w Zoom TV od 28 marca
26.03.24r.
Dlaczego popierali zbrodniarza i kim byli „Ludzie Hitlera”? Serial dokumentalny w Zoom TV od 28 marca

„Ludzie Hitlera” to zbiór opowieści o najbliższych współpracownikach kanclerza Trzeciej Rzeszy. ...

więcej
2. SEZON DOMU W CENIE MIESZKANIA JUŻ 3 MARCA W ZOOM TV I SERWISIE FILMBOX+
14.02.24r.
2. SEZON DOMU W CENIE MIESZKANIA JUŻ 3 MARCA W ZOOM TV I SERWISIE FILMBOX+

Według najnowszych danych Eurostatu Polska jest na drugim miejscu w Europie pod względem ...

więcej

inne kanały