Powrót do aktualności

Zoom TV na platformie PLAY NOW

Już od dzisiaj na platformie PLAY NOW będzie można oglądać kanał Zoom TV.

Zoom TV pokazuje filmy i seriale fabularne,  programy lifestyle’owe, popularnonaukowe, a także interesujące seriale dokumentalne. Już dziś o godzinie 21.05 polską premierę będą miały „Największe zbrodnie wszechczasów”. Ten niemiecki serial  dokumentalny opowiada o nieprawdopodobnych przestępstwach, które zdarzyły  się naprawdę.

Kanał Zoom TV będzie dostępny w pakiecie Mini i Podstawowym PLAY NOW. Oznacza to, że każda osoba posiadająca w swoim abonamencie dostęp do PLAY NOW będzie mogła go oglądać bez ograniczeń i bez dodatkowych opłat. PLAY NOW to usługa telewizyjna dla abonentów sieci PLAY, która pozwala na oglądanie kanałów telewizyjnych oraz treści na żądanie, na smartfonach i tabletach z systemem Android i iOS, a także na komputerach czy nawet telewizorach (przy użyciu Chromecast).

Zoom TV rozpoczął nadawanie 25 października 2016 r. jako pierwszy kanał na ósmym multipleksie telewizji naziemnej. Poza MUX-8, Zoom TV dostępny jest również w ofercie operatorów kablowych i cyfrowych platform satelitarnych.

najciekawsze materiały

Hity Zoom TV na 10-16 listopada

zobacz

Rekord Zoom TV w lipcu 2017!

zobacz

Hity Zoom TV na 6-12 stycznia

zobacz