Powrót do aktualności

Walentynki z Woodym Allenem: "Casanova po przejściach" w Zoom TV

W walentynki Zoom TV zaprasza na seans pikantnej romantycznej komedii „Casanova po przejściach” z Woodym Allenem, Johnem Turturro, Vanessą Paradis i Sharon Stone w rolach głównych.

„Casanova po przejściach” to pikantna romantyczna komedia z gwiazdorską obsadą. Film wyreżyserował John Turturro, który wcielił się też w główną rolę. Obok niego w obsadzie znaleźli się między innymi: mistrz Woody Allen, Vanessa Paradis oraz Sharon Stone.

Murray (Woody Allen) jest właścicielem niewielkiego nowojorskiego antykwariatu, który popada w bankructwo. Pewnego dnia podczas rozmowy z zaprzyjaźnioną lekarką (Sharon Stone) uświadamia sobie, że na problemy finansowe jest pewien sprawdzony i stary jak świat sposób. Przedstawia pomysł swojemu młodszemu przyjacielowi Fioravante (John Turturro) i… zakłada męską agencję towarzyską. Szybko okazuje się, że sympatyczny i czuły Fioravante jest idealnym towarzyszem dla spragnionych zainteresowania nowojorskich kobiet. Sprawy zaczynają się jednak komplikować, gdy jedną z klientek zostaje piękna Avigal (Vanessa Paradis) - wdowa po rabinie i członkini żydowskiej społeczności.

„CASANOVA PO PRZEJŚCIACH” („FADING GIGOLO”)

wtorek, 14 lutego, 21:10

Reżyseria: John Turturro

Scenariusz: John Turturro

Obsada: John Turturro, Woody Allen, Vanessa Paradis, Sharon Stone, Sofia Vergara

najciekawsze materiały

14. Festiwal Filmów-Spotkań w Sandomierzu

zobacz

Zoom TV na platformie PLAY NOW

zobacz

I Maraton Północny - "Bieg Czterech Latarni"

zobacz