Powrót do aktualności

Kryminalne środy w Zoom TV!

Kryminalne środy w Zoom TV to pasmo pełne intrygujących, wciągających, a czasem przerażających historii. „Największe zbrodnie wszech czasów” i „Urodzeni by zabijać” to opowieści o mrocznych wydarzeniach, które miały miejsce naprawdę i wstrząsnęły światem.

Pierwsza z nich przygląda się zbrodniom, w które trudno uwierzyć. Każdy odcinek to osobny temat. Poznajemy historie najsłynniejszych gangsterów, najgłośniejszych porwań czy seryjnych morderców kobiet. Ted Bundy, Anders Breivik, Pablo Escobar – to między innymi ich działaniom przyjrzymy się bliżej. Jakie były ich motywacje? Jak doszło do ich pojmania? Dowiesz się w środy o 21:05.

„Urodzeni by zabijać” to historie słynnych morderców. Richard Ramirez, Charles Manson, Edmund Kemper – to tylko niektórzy z bohaterów tej serii. Wyznania osób, które ich znały, wypowiedzi psychologów i relacje tych, którzy uczestniczyli w dochodzeniu, składają się na portret ludzi, którzy zmienili się w potwory. Jaki wpływ miało na nich środowisko? Co popchnęło ich do okrutnych czynów?

najciekawsze materiały

Walentynki z Woodym Allenem: "Casanova po przejściach" w Zoom TV

zobacz

Najlepszy budynek świata znajduje się w Szczecinie

zobacz

Zoom TV od 30 czerwca w ofercie nc+!

zobacz