Powrót do aktualności

Kryminalne środy w Zoom TV!

Kryminalne środy w Zoom TV to pasmo pełne intrygujących, wciągających, a czasem przerażających historii. „Największe zbrodnie wszech czasów” i „Urodzeni by zabijać” to opowieści o mrocznych wydarzeniach, które miały miejsce naprawdę i wstrząsnęły światem.

Pierwsza z nich przygląda się zbrodniom, w które trudno uwierzyć. Każdy odcinek to osobny temat. Poznajemy historie najsłynniejszych gangsterów, najgłośniejszych porwań czy seryjnych morderców kobiet. Ted Bundy, Anders Breivik, Pablo Escobar – to między innymi ich działaniom przyjrzymy się bliżej. Jakie były ich motywacje? Jak doszło do ich pojmania? Dowiesz się w środy o 21:05.

„Urodzeni by zabijać” to historie słynnych morderców. Richard Ramirez, Charles Manson, Edmund Kemper – to tylko niektórzy z bohaterów tej serii. Wyznania osób, które ich znały, wypowiedzi psychologów i relacje tych, którzy uczestniczyli w dochodzeniu, składają się na portret ludzi, którzy zmienili się w potwory. Jaki wpływ miało na nich środowisko? Co popchnęło ich do okrutnych czynów?

najciekawsze materiały

XII Festiwal Kuchni Greckiej już za nami

zobacz

Rekordowy wynik dzienny Zoom TV!

zobacz

Pierwszy Indyjski Festiwal Filmowy w Polsce

zobacz